kaka.jpg

Luxusní zubní pasty
Kde nakupujete zubní pasty? Nejčastěji jistě v drogerii. Někdo zavítá do lékárny, jiný si rád připlatí ve specializovaných prodejnách na ústní hygienu. Otevřeně si řekněte, kolik druhů past znáte? Sice je nenapočítáte na prstech jedné ruky, ovšem nemáte pocit, že 10, 20 let je nabídka tak nějak stále stejná? Samozřejmě se nabízí kvalitní zubní přípravky, to ale neznamená, že nemůžete vyzkoušet luxusní kousky, na které v zahraničí nedají dopustit. Jednou z osvědčených značek je francouzský brand Ohlalá. Nabízí zubní pasty s různorodými příchutěmi, a samozřejmě jde o kvalitní produkty. To potvrzují odborníci, my se podíváme na zoubek oněm zajímavým příchutím.

To nejlepší pro zuby - pasty Ohlalá
Předně se nemusíte obávat, že by někdy zajímavé příchutě byly až moc extravagantní. Chuť pasty máme spojenou s mentolem, protože mimo jiné zajišťuje svěží dech. Tyto pasty v sobě většinou kombinují jistou příchuť, mentol však nechybí.

Pistáciová pasta
Začněme pistáciovou chutí. Musíme uznat, že jde o velmi příjemné překvapení. Měli jste někdy pistáciovou zmrzlinu? Nemyslíme tu umělou, ale pravou pistáciovou, lehce slanou. V kombinaci s mentolem pasta překvapí stejně jako zmrzlina ze slaných pistácií. Tato zubní pasta pak samozřejmě ochrání před zubním kazem a pomáhá posilovat sklovinu. Skvěle odstraňuje zubní plak i zubní kámen. Obsahuje fluorid (1450 ppm) a 96% přírodních složek, navíc je bez parabenů. Pocit po použití pasty? Příjemně svěží, váš dech není vtíravě mentolový.

Malinová pasta
Tak na tohle jsme se těšili. Jistě pamatujete na perličku. Malinová pasta nás proto zajímala. Možná si řeknete, že je to sice červené ovoce, chuťově ale bývají maliny nakyslejší. O to víc jsme byli zvědaví na chuť malinové pasty. Opět nechybí mentol. Máte rádi malinový sorbet s mátou? Tak tato pasta vám sedne. Pro nás je lepší než Perlička, která je vedle této pasty taková mdlá.

Pomerančová pasta
Možná už si ťukáte na čelo, že to už je divočina. Opět nás překvapila kombinace mentolu a pomeranče. Sedne každému, kdo nemá rád sladké. Pomeranč ještě více zdůrazní chuť mentolu, rozhodně je zde výraznější než u pistácie a máty. Také máme pocit, že pomerančová pasta zanechává trošku delší pocit svěžesti.

Skořicová zubní pasta
Možná máte skořici spojenou se sladkým, protože znáte skořicový cukr, závin, perník. Zubní pasta této příchutě opět ještě více zdůrazní chuť mentolu. Je to velice příjemná pasta, navíc máme i trochu pocit, že chuť skořice vás nabije energii a „nakopne“ do nového dne.

Fialková pasta
Splněný dětský sen. Nevíme, jak vy, my jsme milovali chuť bonbónů fialek a pořád jsme je povalovali na jazyku. Jemná chuť těchto květin v zubní pastě možná trošku připomíná levanduli. Není ale tak intenzivní, ne tak vtíravá. Další překvapení.

Klasické zubní pasty
Kokosovou zubní pastu možná už znáte, protože kokos je trend poslední doby. Chuť je rovněž velmi příjemná, samozřejmě ne tak překvapivá jako u předchozích výrobků. Na závěr jsme si nechali klasickou bělící zubní pastu s mentolovým akcentem. Zde budete hodnotit spíše její bělící účinek. Viditelný byl už po prvním použití, zároveň oceňujeme, že jsme nepocítili citlivost zubů, protože pasta nepoškozuje zubní sklovinu. Pro čištění zubů jsou zmíněné pasty určitě dobrou volbou. Zkuste je.

Reklama