Následující metody jsou jen na vlastní nebezpečí. V rámci zachování duševního zdraví možná tento text ani nečtěte.

Ranní moč a zubní pasta

Hitem mezi potenciálními těhulkami je test, ke kterému budete potřebovat jen dvě ingredience – bílou zubní pastu a pár mililitrů ranní moči. Ranní moč totiž obsahuje největší množství hormonu hCG, který je produkován právě během těhotenství. Postup je jednoduchý, pastu smícháte s močí a budete pozorovat, co se stane. Bublinky, šumění a zmodrání směsi by údajně mělo znamenat, že jste těhotná. Odborníci jsou ovšem ke spolehlivosti této metody skeptičtí. Intenzita šumění je totiž závislá na kyselosti moči, takže s těhotenstvím to nemusí mít nic společného.

Ztvrdlý rohlík

Domníváme se, tedy spíše doufáme, že tento způsob žádná žena nezkoušela, ale pro pobavení se o něj s vámi podělíme. Je k němu potřeba pouze několik dní starý ztvrdlý rohlík, který si dotyčná žena zavede do pochvy. Pokud je po vytažení okousaný, může přijímat gratulace od svého okolí.

Kostka kvasnic

Na výsledky dalšího způsobu si budete muset nějakou dobu počkat. Nejsou totiž okamžité, ale zase ušetříte. Jediná investice, kterou budete muset udělat, je nákup kostky kvasnic neboli droždí. Seženete ho zhruba za čtyři koruny. Potom se musíte zapřít, celou kostku sníst a když začnete za pár týdnů kynout, je to jasné.

Pohled do očí

V šestnáctém století přišel jeden z tehdejších lékařů s hypotézou, že od druhého měsíce se dá těhotenství u ženy určit z jejích očí. Prý jí poklesnou víčka, zmenší se čočky a v koutcích očí se objeví nateklé žilky. To sice není pravda, ale na očích se těhotenství přeci jen podepisuje, ženám může kolísat zraková ostrost.

Močení na obilí

Starověcí Egypťané věřili, že těhotenství se dá zjistit tím, že žena pomočí hromádku zrn pšenice a hromádku zrn ječmene. Pokud ani jedna nevyklíčí, těhotenství vyloučili. Když vyklíčí ječmen, čeká chlapce a pokud pšenice, měla by být na cestě holčička.

Pití mateřského mléka

Z dávných časů pochází i způsob testování založený na pití mateřského mléka. Budete k němu tedy potřebovat kojící kamarádku s novorozencem. Ženy byly dříve nabádány k tomu, aby vypily mateřské mléko matky, která porodila syna. Když se poté pozvracely, bralo se to jako důkaz těhotenství.   

Čtěte také:

Reklama