Produktová řada elmex® EROSION PROTECTION

Díky unikátní technologii ChitoActive™ posiluje zubní pasta elmex® EROSION PROTECTION zubní sklovinu, která se tak stává odolnější vůči působení kyselin, jež způsobují erozi. Pasta elmex® EROSION PROTECTION obsahuje také aminofluorid chránící zuby před zubním kazem.

Zubní pasta elmex® EROSION PROTE

ElmexPoužití: Doporučujeme pastu elmex® EROSION PROTECTION používat ke každodenní péči o zuby (při každém čištění zubů kartáčkem). Společně s ústní vodou a zubním kartáčkem téže série zajistí ještě větší ochranu před erozí.

Výrobek je určen pro dospělé a děti starší 6 let. Prodává se v baleních o objemu 75 ml.

Doporučená cena výrobku 129,90 Kč

Ústní voda elmex® EROSION PROTECTION

ElmexÚstní voda elmex® EROSION PROTECTION je určena k dlouhodobému používání a doporučuje se pro zvýšení ochrany skloviny před působením kyselin způsobujících erozi. Výrobek neobsahuje alkohol ani umělá barviva.

Ústní vodu je vhodné používat v případě dlouhodobého vystavení zubní skloviny působení kyselin. Ústní voda elmex® EROSION PROTECTION byla vytvořena pro všechny, kdo jsou ohroženi erozí zubů, zejména pro osoby se zvýšeným rizikem (např. těhotné ženy, osoby trpící častým zvracením, gastroezofageálním refluxem). Pravidelné používání ústní vody chrání zubní sklovinu, která je pak odolnější vůči působení kyselin, jež způsobují erozi. Aminofluorid obsažený v ústní vodě navíc chrání zuby před zubním kazem.

Použití: doporučujeme vyplachovat ústní dutinu jednou denně po dobu 30 sekund cca 10 ml ústní vody elmex® EROSION PROTECTION.

Výrobek je určen pro dospělé a mládež starší 12 let, prodává se v baleních o objemu 400 ml.

Doporučená cena výrobku 199 Kč.

Zubní kartáček elmex® PROTI EROZI

Kartáček na zuby elmex® EROSION PROTECTION doplňuje sérii výrobků elmex® EROSION PROTECTION. Každodenní používání kartáčku k ústní hygieně společně se zubní pastou a ústní vodou elmex® EROSION PROTECTION zvyšuje účinnost všech produktů a vede k posílení zubní skloviny a její ochrany před působením kyselin.

Elmex

Kartáček byl navržen tak, aby vyhovoval všem potřebám zubů postižených erozí. Speciální vlákna jsou uspořádána do tvaru písmene X, aby snadno dosáhla do mezizubních prostorů a čistila je do hloubky. Kartáček je jemný vůči sklovině a je vybaven delšími, mimořádně měkkými vlákny, která umožňují jemně, avšak do hloubky, čistit zuby bez obav z poškození jejich vnější vrstvy.

Kartáček je v nabídce rovněž ve velmi měkké variantě.

Doporučená cena výrobku 99,90 Kč.

Reklama