Prestižní výrobce zubní kosmetiky SWISSDENT představuje svůj první zubní kartáček. Kolekce špičkových zubních past, ústních sprejů a produktů speciální zubní péče se logicky uceluje.

swish

Modelem SWISSDENT PROFI vzbudila společnost SWISSDENT velký zájem odborníků. Tvar celého kartáčku je inspirován konstrukcí zubařských nástrojů a přináší obdobně snadnou i přesnou manipulaci, malá čisticí hlavice zajišťuje takřka absolutní dosah všech plošek zubu. Patentovaný zástřih vláken je inovativně tvořen tak, aby svým tvarem bezchybně obklopil zub zajistil co nejpreciznější očištění. Jemná vlákna v provedení soft a x- soft poskytnou žádanou péči i komfort při čištění citlivých zubů a dásní. V prodeji jsou nyní čtyři barevné provedení: švýcarská červená, alpská modrá a minimalistická černá či sněhobílá.

Kolekce fanouška značky SWISSDENT

swiss

Klinické studie i první týdny prodeje zubního kartáčku na evropském trhu ukazují, že se jedná o výjimečně zdařilý produkt. Cenově pak kartáček nepředstavuje luxus. Stejně jako u ostatních profesionálních zubních kartáčků nejsou ani u SWIISDENT PROFI použity nadbytečné estetické prvky, které zvyšují cenu produktu. Nadále se tak swisspotvrzuje platnost pravidla, že cenu kvalitního zubního kartáčku lze udržet pod hranicí osmdesáti korun. Zbývající produkce značky SWIISDENT potvrzuje pravidlo opačné. Totiž, že čím účinnější a současně šetrnější má být technologie zubní kosmetiky, tím bude cena stoupat. Devět pokrokových produktů systému zubní péče SWISSDENT (bělicí zubní pasty, dentální spreje, nebo anti-aging zubní kúra) tak patří ve své kategorii spíše do luxusní kategorie. Pro zákazníky, kteří docení hodnotu investice do zdraví a krásy zubů, stejně jako pro fanoušky této trendy značky ale sotva bude znamenat překážku.

Více o kartáčku SWISSDENT najdete na www.profimed.cz zde.

Více o zubních pastách SWISSDENT najdete zde.

 

Reklama