Ztratila jste někdy něco na dovolené? Ale něco opravdu cenného, co vás zamrzelo. Na co jste třeba přišla až cestou nazpátek. A nemusí jít jen o věci materiální, ale třeba i… no, však vy víte.

Co mám na mysli těmi věcmi ne-materiálními? Třeba hlavu, srdce, anebo, jako jedna naše kolegyně v redakci, která nechce být jmenována – panenství. Ztratila ho před mnoha lety na dovolené s rodiči. A oni si toho ani nevšimli. :)

lost

Jiná kolegyně zase přišla o zdraví, dávala se pak dlouho do kupy, no a jedna z nás dokonce i ztratila na chvíli tchyni, na pár hodin. Když už se chtěla radovat, jaká to bude báječná dovolená, tchyně se najednou objevila.

Ale pojďme i k věcem méně cenným než je dívčí věneček nebo maminka vašeho partnera. Zamrzí, i když ztratíte třeba hodinky, řetízek, plavky, nedejbože doklady, když vás okradou o peníze, anebo i o obyčejný deštník, který jste měly rády.

Ztratit se toho dá hodně. Některé věci jsou nahraditelné, mávneme nad nimi rukou, jiné ne, jiné postrádáme ještě hodně dlouho.
No a u ztráty některých není cesty zpět, neuděláte nic, zůstanou jen vzpomínky.

Já se chystám na dovolenou téměř za pár hodin. Tak doufám, že mezi osmahlými Řeky neztratím hlavu ani srdce.
Šmankote, jen abych mezi osmahlými Řekyněmi neztratila nakonec manžela. :)

Téma dnešního dne: Co cenného jste kdy ztratila na dovolené?

  • Jak jste se se ztrátou vyrovnala?
  • Přišla jste na ni až doma, nebo už během dovolené?

Více nápovědní bodů není potřeba, téma je jasné.

Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z vás čeká pěkný dárek, který si může vzít na dovolenou, ale neztratit, byla by to škoda: parfém od Avonu / Little gold dress

parf

Reklama