Máme tu poslední dva příspěvky k dnešnímu tématu, milé čtenářky. Čtenářce Petře loňský rok vzal iluze, naopak čtenářce RosaGloriaDei dal to nejcennější - syna. Přečtěte si novinku a pak už půjdeme na závěrečné vyhodnocení.

Nezoufejte, milá Petro, bude určitě líp. A Vám, milá RosaGloriaDei, moc gratuluju k narození synka! Děkuju vám oběma za příspěvky a přeju krásný den i celý nový rok.


Co mi vzal rok 2013

Milé ženy-in, jsem docela ráda, že rok 2013 je za mnou. Mne ta 13 moc štěstí nepřinesla. Vzala mi spoustu iluzí o dobrém chování lidí a to hlavně v pracovních vztazích. Jak jsem se loni mnohokrát pesvědčila tak zákony nejsou pro lidi, ale nahrávají lumpům, kteří si z lidí dělají loutky a hrají si s nimi jak se jim líbí. Musela jsem toho hodně překousnout, několikrát jsem se po pádu stavěla na nohy. Letošního Silvestra jsem prožila klidně s partou přátel, kteří nezkazí žádnou legraci a když můžou tak pomůžou a nový rok jsem začala tím, že jsem na všechny byla hodná, plnila dobré skutky, udělala jsem si novoroční pochod na rozhlednu Kosíř, zavolala rodičům, udělala něco do školy, trochu jsem uklízela a hlavně jsem se věnovala dětem a partnerovi a taky jsem se podívala po nové práci.

Pokud budu věřit, že jak na Nový rok tak po celý rok a já byla pilná jak včelička a hodná jak beránek, tak ten rok 2014 vidím pozitivně a těším se na něj.

Přeji vám všem, aby ten rok 2014 byl přesně takový jaký si přejete.

Petra


Hezký den všem,

nejsem příznivcem přílišného bilancování, raději se dívám dopředu než zpátky, přesto si neodpustím napsat k dnešnímu tématu pár řádek (když už mám konečně chvíli čas, proč ho nevyužít :-)).

Loňský rok mi totiž dal něco, co jsem dosud neměla - krásného zdravého syna. Čekání na něj sice nebyla úplně procházka růžovou zahradou, ale užila jsem si ho, a o to víc, že jsem do poslední chvíle nevěděla, jestli se narodí kluk nebo holka (manžel, zvědavec, se o to překvapení připravil hned, jak to jen bylo možné).

Rok 2013 mi také dal 365 dní ve společnosti naší úžasné dcery, jejíž pokroky je vážně radost sledovat (pravda, teď by mohla trošku „zbrzdit“, z fáze „co je to“ se dostáváme do kolotoče otázek typu „a proč?“, z čehož člověku občas hlava třeští :-)).

A také nám všem dal loňský rok nový domov. Tedy, on se ten náš nový domeček domovem teprve stává, bydlíme v něm sotva pár dní, nastěhovali jsme se v půlce prosince, v den mého příchodu z porodnice, takže vše bylo hodně hektické, nic doposud nemá svůj řád. Smířit se s tím, že Vánoce strávíme „na stavbě“, nám všem chvíli trvalo, ale teď už jen nostalgicky hledíme do oken našeho starého bytu (a říkáme si, co v něm asi náš nájemník vyvádí) a místo „na stavbu“ chodíme „domů“ :-)

Vlastně to byl opravdu dobrý rok, troufám si tvrdit - více takových. Také nám spousta věcí nevyšla, nepodařila se, ale proč se jimi zabývat, když toho dobrého bylo mnohem víc :-) Přeji každému z nás, ať stejnými slovy může za 12 měsíců okomentovat rok letošní.

RosaGloriaDei

Pozn. red.: Texty neprošly redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Rok 2013

  • Co vám přinesl rok 2013?
  • Jak na něj vzpomínáte?
  • Co se vám vloni povedlo a nepovedlo?
  • Stalo se ve vašem životě něco zásadního?

Prosím, další příspěvky už neposílejte, za chvíli se dozvíte, kdo vyhraje, a to knížku Sexy vrásky a velké lásky, kterou napsala India Knightová (nakl. JOTA).

obal

Reklama