Chraňte své vlasy

Pokud začnou padat doslova z ničeho nic, je to možná známka toho, že se o ně nestaráte tolik, jak by bylo třeba. Naše první rada spojená s tím, jak zastavit vypadávání vlasů, se týká toho, že budete o vlasy nejenom více pečovat, ale i s tím, že se budete snažit je co možná nejvíce chránit. Když se podíváme na to, co jim škodí, určitě sem patří:

  • Pravidelné barvení nekvalitní barvou
  • Horký vzduch z fénu či teplo od žehličky
  • Sluneční svit, chlor i slaná voda

5b277ba3ab753image.png

5b277b7217c74image.png
Podpořte jejich růst

První krok, kterým byste rozhodně měla začínat, máme za sebou. Nyní se podívejme na radu číslo dvě. Ta je celkem jednoduchá. Podpořte růst vlasů a zajistěte to, že vám opět dorostou a váš účes bude dokonale hustý. Jak na to? Určitě je dobré sáhnout po různých vitamínech, které dokážou vlasovou pokožku stimulovat. Dále nezapomínejte zkusit ani různé speciální šampony, nebo masky na vlasy, které mají také ono potřebné stimulující složení.

Získejte nové vlasy

Sice nejde o postup, který by byl úplně levný, ale na druhou stranu se jedná o postup, o kterém můžeme jasně říci, že je efektivní. Je to takzvaná transplantace vlasů . A jak si ji charakterizovat? Jde o lékařský zákrok založený na tom, že vám do vlasové pokožky budou vpraveny nové vlasy. U nich budete čekat na to, až se ujmou a následně vám budou růst tak, jako ty vaše. Řešení, které skutečně dokáže pomoci většině žen, včetně vás. Navíc jde o zákrok, který není ani nijak výrazně komplikovaný, ani není nijak výrazně bolestivý.
 

Reklama