Po loňském úspěchu s deskou nazvanou Ztrácíš nabral začínající muzikant Marek Ztracený (23) spoustu energie a chuti do práce. Částečně mu prý k tomu dopomohla i cena v anketě Český slavík Mattoni, kterou získal v kategorii Objev roku.Nyní pracuje zpěvák a pianista na novém albu a svým fanouškům opět slibuje spoustu lásky.
"Písničky už máme hotové, teď jde jen o to, jak to hudebně pojmu já a jak to pojme producent. Sám ještě přesně nevím, jakým směrem by se deska měla ubírat, ale mám pocit, že bude trochu živější a určitě zamilovaná," říká muzikant, který své skutečné jméno tají.

Příjmení Ztracený totiž používá jako pseudonym.
"Všichni mě zatím znají jen jako kluka u piana, ale to by se s novou deskou mělo změnit. Baví mě hrát naživo, miluji rock´n roll a těším se na turné a na to, jak budeme hrát v létě po festivalech. Už teď máme nasmlouvané nějaké koncerty a já pořád neztrácím energii," tvrdí rodák z Železné Rudy, který se hře na klavír věnuje již od dětských let a ovládá hru na sedm hudebních nástrojů. Fanouškům se poprvé představil ve skupině Kredenc, kde hrál na bicí.

 

Reklama