Aleně bylo čerstvých 34 let. Toužila se usadit a začít plánovat rodinu. Cítila se nešťastná, že se k ní štěstí v milostném životě otáčí zády. Po smutném dni, kdy nechyběly ani slzy, se Alena vydala se psem na procházku. Byla už tma, tu a tam se ozval výbuch z rachejtlí. Najednou se kousek od nich zablesklo, zazněla rána a Fredie se vytrhl z vodítka. Alena za ním dlouho utíkala. Pes na povely nereagoval. Běžel dál, až se ztratil v lese.

Alena přišla domů po hodině hledání. Zhroutila se. Zavolala bratrovi, co bydlí kousek od ní. Ihned přijel a začal jednat. Na Facebook vyvěsil fotografii psa s žádostí o pomoc s hledáním. Po jedenácté hodině večerní se mu ozval kamarád, že se Fredie našel. Odchytil ho jeho známý. Vyrazili tedy pro něj.

Ukázalo se, že zachránce má nejen dobré srdce, ale je i fešák. Alena ho pozvala k sobě na skleničku jako poděkování. Přijal. Silvestr strávili spolu. Postupem času se z přátelství vyklubal vztah. „Na letošní silvestrovskou procházku už půjdeme ve třech. Já, Fredie a jeho zachránce, zároveň má láska Robin,“ uzavírá svůj příběh Alena.

Nenechte si ujít:

Reklama