Manželství jedné mé kamarádky je jako vystřižené z fimové tvorby Kameňák - Václav Vydra a Jana Paulová. Sedí na ně i zaměstnání.

Když byla kamarádka Iva u mne na návštěvě, stěžovala si  na manžela. Bylo mi to trapné, že zrovna mně vypráví své problémy. Přece na tyto problémy jsou specialisté. Jenže k nim  manžel nechtěl jít a jak ho donutit k návštěvě? Samozřejmě trojí sedmička vínka nám vnukla nápad. Iva se řehtala jak pominutá.

Šly jsme do kuchyně,vytáhla jsem knihu receptů, Iva ještě zajela pro potravinářské barvivo a z marcipánu jsme rukou společnou vymodelovaly penis. Iva mužskou imitaci uložila do krabičky a hajdy domů.

Co následovalo večer? Oba leželi v manželské posteli, Iva loudila a Pepa odmítal. Marcipánový penis měla připravený a po půl hodině loudění s radostným výkřikem :"Pepo,já vím proč nemůžeš! Tys ho ztratil a máš HO v posteli pod dekou a já HO našla!" Vytáhla HO na světlo boží. Pepa vyvalil oči, sáhl si do rozkroku, Ivě řekl, že je blbá a do týdne šel ke specialistovi.
Manželství už funguje jak má :-).
Tak tiše,ať se Pepa nic nedoví.

arjev


Tak to vám dámy gratuluji k vaší originalitě. Myslím, že lepší způsob jak donutit chlapa k tomu, co je potřeba, skutečně neexistuje! :))

A jak to máte v posteli s chlapa vy, ženy-in? Napište nám svůj příběh a vyhrajte cenu jak stvořenou pro relaxaci s partnerem i bez! Náš mail je redakce@zena-in.cz.