Kam se při novoroční ostravě ztratil manžel čtenářky Bohuše, to se dozvíte v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...

Další příspěvek dorazil do redakce od čtenářky Bohuše. Kam se ztratil její manžel? Záhadu objasní následující řádky...


Ahoj všichni,tak jsem tady v novém roce a co,že se u nás semlelo na Silvestra? Po obědě jsme nachystali pohoštění a manžel šel ještě naposledy v roce 2010 zkontrolovat včelín...má ho asi dva kilometry od našeho bydliště pod horou,kde momentálně je dost sněhu a já tam,když je takový špatný terén nerada chodím. On zase rád vychází do terénu,takže mu to problémy nedělá a za včeličkama chodí s radostí.

A tak k nám přišla první návštěva...pak druhá a kouknu na hodiny a je devět večer,kde je, ptají se všichni a já už začínám být nervozní...ale bavili jsme se skvěle,tak jsem si říkala,že se asi zakecal se sousedama(což se mu stává velmi často),co tam mají chaty a do půlnoci to určitě stihne! Další nahlédnutí na hodiny bylo kolem půl dvanácté a to už jsem se i zděsila...kde je,snad se mu něco nestalo???? Ihned jsem vytočila jeho číslo,ale vyzvánění jeho mobilu se začalo ozývat z poličky v kuchyni...zapoměl si jej doma! A co tedˇˇ? Však za pár okamžiků bude půlnoc a manžel nikde! To už i známý začali být rozpačití...nechtěla jsem nikomu kazit náladu,ale do smíchu mě opravdu nebylo...!!! Čas letěl jako bláznivý...a my si připíjeli na rok 2011...a já bez manžela! Kamarád ihned prohlásil,jdeme ho hledat...a tak všichni (devítičlenná osádka) šli do akce "HLADÁ SE MANŽEL"...vzala jsem tři baterky a brodili jsme se sněhem do lesů! Po cestě,spíš necestě ,jsme nepotkali ani živáčka,jen občas z houští vyletěla srnka či zajíc,jinak nic...! Když jsme se blížili ke včelínu,nic nenasvědčovalo tomu,že uvnitř někdo bude...všude klid a já se třepala hrůzou...! Byla jsem si jistá,že manželovi se něco stalo...! Když kamarád otevřel dveře včelínu a posvítil dovnitř ozvalo se jen:"CO DĚLÁŠ VOLE???" Můj ctěný manžel si ve včelínu spal,jako špalek,vůbec neměl ponětí o čase a ještě se rozčiloval,proč jej budíme!!!! Myslela jsem,že ho uškrtím na místě!!! Sice jsem na něj byla naštvaná,ale byla jsem štastná,že se mu nic(kromě pořádné opice a draka) nestalo...prý se za ním stavili kamarádi,co jeli na okružní jízdu na běžkách a vypili všechny tajné zásoby co ve včelínu měl(ta medoviny byla asi někaj moc silná),a že tam toho bylo hodně a navíc žádný běžkař nejezdí u nás bez pohodnu...a hlavně na Silvestra a "valašský penicilín" si v bočnici vozí každý! Takže Nový rok se u nás nesl v duchu "TICHÉ DOMÁCNOSTI"...a já jen doufám,že se nepotvrdí poříkadlo "jak na Nový rok,tak po celý rok"!

A co ty chudinky včeličky? Doufám jen,že je manžel nevylekal a nepřiotrávil a hlavně neprobudil ze ZIMNÍHO SPÁNKU a nějaký ten med nám v roku 2011 dají!

Do roku 2011 vše nejlepší vám přeje,
Bohuša

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Nový rok!

Jak probíhal váš 1. leden 2011?

O tom, co jste dělaly na Nový rok, jste mi celý den dnes psaly své příspěvky, milé čtenářky. Už ale nepište. Sledujte magazín, v odpoledních hodinách se dozvíte, která z přispěvatelek dnes získala dárek od redakce: Schwarzkopf 2x PUSH-UP EFFECT.

sch

Reklama