tak dlouho na skřádala do prasátka, až si je konečně mohla koupit. Vysněné, drahé, značkové brýle. Ale na oslavě babiččiných narozenin se jí zahadně ztratily. Jaké bylo její řekvapení, když se po čase našly. Ale nosit už se nedaly

Rozpytvala jsem prasátko a zavalil mě pocit štěstí...kulaté padesátikoruny se kolem mě začali točit...trvalo to dlouho, než jsem jich do prasátka nastřádala tolik, a tak konečně jsem si mohla koupit své vysněné sluneční brýle-první značkové. V prodejně jsem si po dlouhém zkoušení konečně vybrala a na brýle jsem byla náležitě pyšná. Nosila jsem je jen svátečně.

A tak jsem si je vzala i na naši rodinnou oslavu u babičky. A po této oslavě jsem začala brýle postrádat, nenašla jsem je opravdu nikde, byla jsem z toho opravdu smutná. Asi po měsíci jsem jela k babičce. Zvoním, ale nikdo neotvírá, tak jsem si odemkla sama. A co nevidím? Z ložnice se ozývá spokojené chrápání, a když jsem tam nakoukla zůstala jsem jako opařená. Babička ležela po krk přikrytá velkou duchnou, trčela jí jen hlava a na ní se vyjímaly sluneční brýle...a vypadaly jako ty mé ztracené. Babičkou jsem ihned zatřásla a říkám: „Babi, co to máš na očích?“

Děvenko, ani nevím od koho, ale když jsem měla ty narozeniny, někdo mně dal i brýle, ale povím ti, stojí za velký PRD, vůbec přes ně nejde číst. Jsou celé zašmudlané, a tak jsem si na ně vzala TORO, abych tu zašmudlanou folii oddělala, ale moc to nepomohlo, tak si je beru aspon na spaní, víš jak se s nima hezky spí“. V té chvíli jsem nevěděla, jestli se mám smát, a nebo plakat...moje vytoužené sluneční brýle prošli TOROVOU očistou, a to se dokonale podepsalo na jejich vhledu i funkčnosti! 

Super den posílá Bohuša

Milá Bohušo, to byl opravdu moc pěkný příspěvek. Jestlipak jste babičce řekla, že to byly vaše drahé, hodobóžové brejličky?

Reklama