Další dobrá zpráva, která se týká zraněného zpěváka Michala Hrůzy! Zdravotní stav nadaného muzikanta se prý stále zlepšuje, pomáhá mu nejen podpora celé jeho rodiny, přátel, kapely, ale také kytara, jež se stala jedním z jeho terapeutických nástrojů.

„Zpěvák Michal Hrůza dělá velké pokroky, i nadále ho denně na několik hodin navštěvuje rodina a členové jeho kapely. Zůstává v péči logopedů a fyzioterapeutů,“ řekla mluvčí ostravské městké nemocnice Magda Otáhalová. Informaci přinesl web rozhlas.cz.

Michal Hrůza se v rámci terapie věnuje hudbě, jeho stav je ale i nadále vážný a ještě nějakou dobu zůstane v ostravské fakultní nemocnici.

Zpěvák se dostal 17. července do potyčky se dvěma mladíky, kteří se prali mezi sebou. Chtěl je uklidnit a na místo zavolat policii, situace se ale obrátila proti němu. Rváči ho brutálně napadli a zpěvák skončil s těžkým poraněním mozku v nemocnici a musel se podrobit náročné operaci. Soud poslal oba mladíky do vazby a hrozí jim až dvanáct let vězení.

Touto pozitivní zprávou se s vámi milé čtenářky rozloučím a hodí se sem přidat jednu písničku právě z repertoáru Michala Hrůzy. Dávejte na sebe pozor a příští týden nashledanou. Krásný den. :)

Foto: michalhruza.cz

Reklama