Příhodu se zatoulaným horním dílem nových zelených plavek zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Catik5. A přiložila i dvě fotky...

Modré šaty, zelené plavky, bílé tílko - to jsou barvy na oblečené čtenářky Catik5. Ale ty zelené plavky trochu zlobí...


Krásný den,
Léto, to je to nejkrásnější období, kdy lidé toho nemusí mít tolik na sobě a každý se cítí skvěle. Já se cítím skvěle ve svých nádherných modrých šatech. Modrou prostě zbožňuji. Připomíná mi lehkost, modré nebe a čistou vodu. Na koupaliště nosím zelené, různě vzorované plavky, které ještě mají bílou, hnědou a khaki barvu. To mi připomíná zelenou trávu a vše co kolem roste, a to vše se hodí k vodě, takže si myslím že zelená, modrá a když k tomu přidám žluté tílko a bílé ¾ kalhoty nebo sukni, tak si říkám, že jsem celá přírodní. Žlutá jako slunce, modrá jako voda, bílá jako mraky a zelená jako tráva. To jsem celá já... a velice se to ke mě hodí, protože ráda chodím do přírody a vychutnávám si to. Mám ráda i jiné barvičky, ale tyhle jsou pro mě jako stvořené a cítím se v nich skvěle a sebejistě. Co víc dodat ... hlavně že jsem to já!!! :-)

catik

Ještě přidám super příhody s těmi popisovanými plavkami:-D. Co si myslíte, že se stalo!!! Skočila jsem do vody a vršek jsem nějako potratila. Docela mi trvalo dlouho než jsem si toho všimla, ale hlavně že se všichni bavily a hlavně nejvíc já... měla jsem záchvat smíchu snad na 10 minut:-D. Byly to mé nové plavky, kterým říkám... takové potvory toulavé:-D!!!

catik

Catik5

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. 7. 2012: Moje letní barva

  • Jakou barvu si v létě oblékáte nejraději a proč?

Napište mi svůj příběh minimálně v délce tohoto odstavce, ve kterém mi odpovíte na výše položenou otázku. Léto svádí k jasným barvám, ale třeba si právě vy oblékáte barvy tlumené. Zajímá mě zkrátka, v jakých barvách se v létě cítíte dobře, jako máte barvu třeba plavek, oblíbené letní halenky, sukně... A myslíte si, že barevností svého oblečení svému okolí o sobě něco prozrazujete? Vaše příspěvky očekávám v redakční e-mailové schránce (viz níže) nejpozději 10. 7. 2012 v 15.00 hodin. Pro jednu z přispěvatelek tu má připravený kosmetický balíček plný barev GABRIELLA SALVETE.

gs

Reklama