Nyní máte šanci zpříjemnit si tyto chvíle sledováním oblíbených filmů či pohádek na nové televizní obrazovce SAMSUNG! Při zakoupení jakékoli čokolády značky ORION či Studentské pečeti v minimální hodnotě 69 Kč máte šanci televizi vyhrát. Soutěží se do konce října na území České republiky i Slovenska.
5f904170c8781obrazek.png

„Přejeme si našim spotřebitelům co nejvíce zpříjemnit jejich čas strávený s rodinnými příslušníky během této těžké doby. Víme, že se kvůli vládním opatřením lidé zdržují více doma. Díky tomu se také prodlužuje čas strávený před televizními obrazovkami.  My cílíme na to, aby si lidé užili sledování jejich oblíbených pořadů v pohodlí, s kvalitním obrazem i výbornou čokoládou. Na konci soutěže budeme znát 62 šťastných výherců, kteří vyhrají televizi SAMSUNG Crystal UHD,“ říká Radomír Šlechta, Senior Brand Manager značky ORION.

Nová televize každý den za nákup čokolády ORION!

Pro zapojení do soutěže stačí zakoupit jakékoliv čokolády značky ORION nebo Studentská pečeť alespoň za 69 Kč, uschovat si účtenku z nákupu, poslat soutěžní SMS zprávu, a pak už jen trpělivě čekat na výhru. Soutěžit se dá také s exkluzivní řadou čokolád značky ORION Ateliér. Ty jsou dostupné v šesti skvělých příchutích. Na své si tak přijde každý člen rodiny. Kromě jednoduché kakaové verze si můžeme vychutnat třeba variantu s karamelizovanými kakaovými boby. Varianta s kůrou pomeranče a špetkou skořice zase dokáže navodit tu správnou podzimní atmosféru.
5f90418e44e42obrazek.png

Soutěží se celý říjen a každý den je na území České republiky i Slovenska vybrán jeden šťastný výherce. Celkově se soutěží o 62 televizí SAMSUNG Crystal UHD, z čehož 31 kusů ORION rozdá soutěžícím v Česku a zbylých 31 na Slovensku.

Více na ORIONCOKOLADA.CZ
5f9041fdac304obrazek.png

 

Reklama