obrazek.jpg

Propojení krásného designu se splněním požadavků trvalé udržitelnosti – to vše přináší nový sáčkový vysavač Electrolux 600 Clean. K jeho přednostem patří silný výkon bez kompromisů, který umožňuje vynikající sběr prachu na všech typech podlah. Konstrukce hubice Dust Magnet Silent navíc umožňuje vysoký sací výkon jemného prachu, který se zachycuje ve štěrbinách tvrdých podlah. Jeho součástí je i praktická taška na příslušenství, se kterou budete mít vše přehledně uložené a kdykoli po ruce.
Tento růžový domácí pomocník myslí dokonce i na vaše pohodlí – umožňuje totiž snadné ovládání pouhým klepnutím nohy! Při úklidu s ním se tak nemusíte neustále předklánět kvůli ručnímu nastavení výkonu či jeho zapnutí a vypnutí, ani kvůli navíjení kabelu.

V jemně růžovém odstínu a s 50% podílem recyklovaných plastů bude tento model svěžím doplňkem do vaší udržitelné domácnosti.

6401c07c48842obrazek.jpg

Pořídit si ho můžete výhodně i v rámci Electrolux kampaně, kdy po nákupu a registraci spotřebiče získáte 1000 Kč zpět.

Akce platí až do 31. května 2023.

Více informací ke kampani najdete ZDE.

 6401c11e3bfecobrazek.jpg

Sáčkový vysavač Electrolux 600 Clean je v nabídce v různých barvách, ve videu na YouTube je ilustrační průhledný model bez specifikované barvy.

Líbí se vám tento krásný vysavač? Pak neváhejte a zapojte se do soutěže, ve které jedna z vás sáčkový vysavač Electrolux 600 Clean vyhraje!

Soutěžit můžete ZDE