Vybavte se na výlet pořádnou termolahví. Během parných letních dnů ji můžete použít pro osvěžení studenou limonádou. Lahev udrží váš nápoj studený až 24 hodin. A až se vrátí chladné dny, díky lahvi zůstane váš oblíbený nápoj teplý až 12 hodin. Objem lahví je 500 ml.


5efdb176931dcobrazek.pngSeženete v prodejnách Albi za 399 Kč.

Do stanu nebo na večerní bojovku se budou dětem hodit pestře barevné super baterky se jmény, nápisy, nebo obrázky. Dají se připnout na zip baťůžku nebo třeba bundy. Po jednom stisknutí se rozzáří, po dvou stisknutích rozblikají. Mohou posloužit jako bezpečnostní prvek na oblečení nebo aktovce. Světlo po 15 minutách automaticky zhasne, aby šetřilo baterii, pokud není tlačítko stisknuto během této doby.


5efdb1958cdb8obrazek.pngV prodejnách Albi seženete za 99 Kč.

Kosmetickou taštičku si na cesty přibalí snad úplně každý, ať už jede na víkend, nebo na dva týdny. Ta správná kosmetická taštička by měla být praktická, originální a stylová. To všechno splňují nové duhové tašky od Albi.


5efdb1ad97009obrazek.pngTaštičky různých velikostí koupíte v prodejnách Albi od 129 Kč.

Populární karetní únikovky pro dospělé bývají většinou příliš složité a někdy i drsné na to, abyste se do nich mohli pustit spolu s dětmi. To ale neplatí o novinkách od Albi - knihách Únikovka Junior. Ty jsou pro děti přijatelnou a přehlednou formou pro hraní únikové hry. Únikovka Junior je ideální pro děti od devíti let a seženete ji ve dvou variantách - Operace pizza a Uvězněni ve vesmíru. Knihy jsou plné hádanek, které mohou děti luštit samy ale i s rodinou nebo kamarády. Nepotřebují k tomu žádné konkrétní znalosti. Klíčem k úspěšnému vyluštění hádanek je logické myšlení a týmová práce i udržení pozornosti a schopnost dělat rozhodnutí. Na rozluštění hádanek budou mít děti 30, respektive 60 minut, podle zvolené úrovně obtížnosti, stejně jako je tomu v únikových hrách pro dospělé.

5efdb1c27fb9bobrazek.png
V prodejnách Albi seženete za 199 Kč.

Pro hráče od dvanácti let jsou určeny nové detektivní hry z edice Mozkovna od Albi. V Detektivkách Krvavě rudé růže a Pohled ducha musíte přijít na kloub zločinu. Pouze pečlivou prací s informacemi můžete případ rozluštit. Zážitek z celé hry obohacuje 3D místo činu vytvořené z karet. V průběhu hry získáváte informace a snažíte se vyhodnotit, zda budou pro vyřešení případu nějakým způsobem důležité, nebo se zbytečných informací zbavíte. Tím, že informaci zahrajete, dozvědí se údaj i ostatní hráči. Hry Detektivky jsou založeny na principu diskuze mezi hráči a kooperace. Na konci hry jsou hráči vyzváni, aby odpověděli na otázky týkající se případu. Podle toho, kolik jich správně odpoví, získají příslušný počet bodů.

5efdb1f9052daobrazek.png
Hry Detektivky koupíte v prodejnách Albi za 299 Kč.

Chcete si zlepšit prostorovou představivost hravou formou? K tomu se vám budou hodit 3D hlavolamy na cesty, které nově přibyly do rodiny IQ Fitness z edice Mozkovna od Albi. Čekají na vás logické úlohy, ve kterých budete muset ve 2D nebo ve 3D vyplňovat volný prostor. Hry pro jednoho mají více obtížností a vám tak dají více prostoru na zlepšování. Kompaktní uzavíratelná krabička je na cestování jako stvořená.

5efdb219f26e3obrazek.png
Koupíte v prodejnách Albi od 299 Kč.

Reklama