I když letošní léto nepatří co se veder týká k těm nejbouřlivějším, přesto nás slunečními paprsky obdařuje poměrně dost.

Jak je to příjemné, nechat se hýčkat hřejivým teplem a oddat se klidnému snění někde na pláži, či jen na procházce třeba cestou z práce.

Jenže my ženy máme letní parna spojená i se záležitostmi, které nejsou zrovna příjemné.

Více se potíme, a když nemáme možnost se někdy osprchovat i přes den, necítíme se zrovna nejlépe.

Právě pro nás připravila firma RYOR přípravky, které nám pomohou udržet pocit svěžesti i v pořádném horku.

 

Tea tree oil gel pro intimní hygienu

 

Gel je určen pro jemnou a ohleduplnou hygienu našich intimních partií. Díky oleji z australského čajovníku a extraktu ze šalvěje se budeme po celý den cítit skvěle. Navíc budeme mít jistotu, že naše citlivá místa jsou ošetřena skutečně jemně s ohledem na jejich přirozené prostředí. Výhodou je, že přípravek Tea tree oil gel je bez přídavku mýdla.

 

Pokud  Vám nevyhovuje vůně z australského čajovníku,  vyzkoušejte Sprchový intim gel s levandulovou silicí pro intimní hygienu.

Je to skutečně velmi jemný mycí přípravek s účinnými látkami z levandulové silice a kyseliny mléčné. Ta vytváří optimální kyselé pH přípravku. Složení výrobku neobsahuje mýdlo a napomáhá udržovat přirozené prostředí v intimních partiích.

 

Oba dva zmíněné výrobky jsou vhodné pro pravidelnou hygienu každé ženy. Vyzkoušejte je i vy, uvidíte, že budete příjemně překvapeny.

Reklama