Ahoj redakce :-)

Napsat Vám, snad krátký, e-mail, mě přiměla zpověď redaktorky Dany. A trochu i blesksoft.

Jsem tady taky už snad sto let a práce v redakci mi, stejně jako Daně, hodně dala. I když pracuji z tepla domova a do redakce jen jednou za čas zaskočím. :-)

Dodnes jsem vděčná osudu, že jsem byla v ten správný čas na správném místě a asi před osmi lety (to je šílené, jak je to dlouho) mi byla nabídnuta práce na místním Vaření.

Kdyby to byla práce na plný úvazek, tak asi omrzí. Takhle je mi pořád koníčkem a pořád baví. :-) A magazín taky... neomrzí mě číst články, hlavně ty od Míši. :-)

Bohužel jsem díky nedostatku času omezila diskuze, ale snad jednou bude líp. :-) Že se občas ž-in změní? Nevadí, změna je život, a i když tady vždycky vyvolá vlnu nevole, zvykneme si všechny a rády. :-)

Proto všechno doufám, že bude náš magazín pořád šlapat dál a čtenářky budou jen přibývat. :-))

elly - exsunnynka :-)))

 

Díky, Sunnynko, pro mne jsi a stále zůstáváš tímto nickem. Když vlastně vynechám Kláru a sebe, jsi pravděpodobně nejstarším členem naší redakce. Tou, která přežila všechny otřesy a výměny. I já ti děkuji za to, co jsi pro nás doposud udělala, a těším se na další spolupráci.

Dnes si píšeme na téma, co vám na současné podobě našeho magazínu vadí i co se vám líbí. Co vás zajímá o běhu redakce a jejich členech. Byli jsme připraveni na záplavu negativ a naše očekávání se nesplnilo. Děkujeme. Vyhodnocování výher se pokusíme zlepšit a nevyhodnocené soutěže vyhodnotit a co nejdříve výhry rozeslat. :)

Ještě nekončíme s dnešní editací. Ale obecně - k podobným účelům je vám redakční e-mail k dispozici stále.

redakce@zena-in.cz

Reklama