V dnešní době už není jiná sexuální orientace ničím výjimečným. Naopak ji spousty lidí staví na odiv a hrdě se k ní hlásí. Renata se však vdávala v roce ´89 a svou odlišnost si dlouho nepřipouštěla. Teď má tajnou milenku, ale rodiny se rozhodně nechce vzdát!

love

Uvědomit si, že nejste stejná jako ostatní a že se vám líbí spíš holky, je samo o sobě dostatečně velkou fackou od života. Ale zjistit to až v manželství, kdy vychováváte vymodlenou dcerku, to už je hodně silná káva. Renata na svou odlišnou sexuální orientaci navíc přišla až s milenkou, do které se bezhlavě zbláznila. Čekáte love story? Omyl! Renata je zodpovědná a svou rodinu za nic na světě nehodlá ohrozit. Jenže co má dělat - zůstat v manželství z povinnosti, nebo jít za svým srdcem?

Zpověď paní Renaty

Vdávala jsem se brzy po škole s klukem od sousedů, se kterým jsem prakticky vyrůstala. Bylo to tak samozřejmé, na svatbě nám všichni říkali, že jsme pro sebe stvoření, prostě dokonalý pár. Manžel byl jediný muž, kterého jsem kdy poznala po sexuální stránce, a všechny pocity s milováním spojené jsem považovala za běžné - včetně pocitu prázdnoty a zklamání, které jej doprovázely.

O dítě jsme se snažili strašně dlouho - proto jsme se milovali hrozně často, až se z toho nakonec stal zvyk. Uvařila jsem večeři, pomilovali jsme se, osprchovali a šli spát. Pavlínka se nám narodila až po dlouhých deseti letech (to mi bylo 31), a tehdy jsem byla dokonale šťastná. Konečně jsem měla vytouženou rodinu!

Po narození miminka mi veškerá milostná touha naprosto opadla. Přičítali jsme to nedostatku spánku, pak stresu z návratu do práce a pak únavě ze zvládání domácnosti a zaměstnání. Nechtěla jsem, aby manžel začal chodit za jinými, tak jsem se s ním občas pomilovala, aniž bych na to měla chuť, ale po každém sexu ve mně narůstal pocit prázdnoty.

Vše se změnilo, když se vedle nás přistěhovala Kamila. Hned jsme si padly do noty. Byla jen o něco málo mladší než já, rozvedená a bezdětná. Často mi hlídala Pavlínku, vyrážela s námi na různé výlety, chodily jsme spolu na vínko i do divadla, prostě úžasná kamarádka.

Vedle ní jsem úplně rozkvetla a i manžel si mé proměny všiml a byl moc rád, že tady Kamču mám. To, že je Kamila lesbička, mi svěřila relativně brzy po seznámení. Trochu mě to překvapilo, přiznávám, ale vzala jsem to jen jako informaci. Manželovi jsem to pochopitelně neřekla, bylo to tajemství mezi mnou a jí. Že je Kamila moc krásná a přitažlivá žena, jsem si uvědomovala hned na začátku, ale s tím, jak jsem ji víc a víc poznávala, začalo se ve mně cosi ozývat. Něco, co jsem doposud nikdy cítila a z čeho jsem byla pořádně zmatená. Kamča si toho asi všimla, protože si o tom se mnou začala povídat.

Prokecaly jsme tehdy u ní skoro celou noc. Svěřila jsem se jí, co k ní cítím, a ona mi prozradila, že je do mě také už dlouho zamilovaná, ale že si uvědomuje, že nikdy neopustím rodinu. Dohodly jsme se, že náš vztah udržíme v čistě přátelské rovině, ale moc dlouho nám to předsevzetí nevydrželo. Trvalo to necelých čtrnáct dní, když jsme spolu poprvé skončily v posteli. Konečně! Konečně jsem ve svém životě zažila opravdové milování! Takhle se mám cítit, tohle mám prožívat! Žádná prázdnota, žádný smutek, jen extatická rozkoš a absolutní naplnění.

Od té doby je Kamča mojí tajnou milenkou. Strašně ji miluji, ale miluji i svého muže a Pavlínku a nikdy bych je neopustila. Je mi jasné, že mé štěstí nemůže trvat dlouho. Kamča se jistě s pozicí tajné milenky nadlouho nesmíří a bude chtít víc, a já také nevydržím svému manželovi dlouho lhát. Ale zatím si užívám plnými doušky, protože vím, že až náš vztah s Kamilou skončí, budu se cítit ještě prázdnější a otupělejší než kdy dřív...

Renča

Kam dál?

Reklama