Milovat se dá různě. Jsou stydliví lidé, kteří praktikují sex zásadně potmě a pod peřinou. Někdo jiný má rád misionářskou klasiku. Další odvážlivci už zvládají různé akrobatické prostocviky. Jiní se nezdráhají olizovat různé partie těla svého miláčka. Jsou lidé, kteří si instalují nad postel obrovské zrcadlo, a jiní, kteří si při sexu pouští pornografické filmy. Další experimentátoři si natáčí domácí video.

Nám se podařilo udělat rozhovor s Alicí. Dívkou, která praktikuje se svým partnerem poměrně netradiční způsob sexuálního uspokojování: Navzájem na sebe močí. Fundovaně se tomu říká pissing...

Zajímavost: Věděli jste, že sexuální praktika zvaná „zlatý déšť“ má více různých druhů? Seznamte se s typy pissingu.

Jak se to vůbec stalo? Kdo z vás s tím přišel a jak to tomu druhému naznačil?
Myslím, že to tak nějak vyplynulo z toho všeho, co jsme spolu dosud vyzkoušeli… jsme oba docela náruživí, to je jedna z věcí, která nás drží při sobě. O tom, co spolu v posteli děláme, se moc nebavíme, jdeme přímo na věc. To je to, co nás baví, a zatím se nestalo, že by jeden z nás přišel s něčím, co by druhému bylo nepříjemné nebo to úplně odmítal.

„Prostě řekl: Miláčku, udělej to prosím tě tady… a bylo to.“

Bylo to těžké, odhodlat se? A kdo vůbec začal?
Ani já, ani Luboš jsme se myslím k ničemu odhodlávat nemuseli, jak už jsem říkala – prostě se to stalo. Milovali jsme se ve sprše, to je naše oblíbené místo. Po milování, kdy už jsme se jenom mazlili a vzájemně se omývali (a je to taky ta chvíle, kdy se vám obvykle i po tom chce „čůrat“), to přišlo. Z Luboše to najednou vypadlo, když jsem řekla, že si musím odskočit. Prostě řekl: Miláčku, udělej to prosím tě tady… a bylo to. 

Jaké to bylo poprvé?
To byste se musel zeptat spíš Luboše, jaké to pro něj tehdy bylo, ale za sebe můžu říct, že mě to neskutečně vzrušovalo a vzrušuje. Je těžké o tom mluvit, o těch konkrétních pocitech, protože jak už jsem zmiňovala, nerozebíráme to příliš ani spolu s Lubošem – prostě si užíváme ty chvíle, když právě jsou.

Jak dlouho pissing děláte a děláte ho často?
Tak je to teprve asi půl roku, zatím různě experimentujeme, protože nás to čím dál víc baví a jsme zvědaví, co se nám podaří objevit. Máme ještě několik nesplněných přání, co se týkají právě pissingu, souvisí s různými místy… prostě nás to baví a je součástí téměř každého našeho milování.

Na která místa pissing praktikujete?
Většinou, když močím já, tak si Luboš klekne obličejem ke mně, aby na všechno dobře viděl, a já mu pak zkropím ramena, prsa, bříško… no a naopak je to obdobné.

Je pro pissing potřeba nějaké speciální vybavení?
Tak to jste mě rozesmál. Samozřejmě že není, aspoň o tom nevím. Ale třeba se po dnešním rozhovoru o něčem dozvím. Ostatně proto jsem se taky odhodlala vám na pár otázek odpovědět, i když to není úplně jednoduché, a jsem zvědavá na diskusi. Trochu se bojím odsouzení, ale zvědavost je větší.

Je to asi stejně vzrušující jako ostatní věci, co s Lubošem děláme.

Děláte ho normálně v ložnici, nebo třeba výhradně v koupelně?
Zatím pouze v koupelně, v ložnici si to nedovedu představit, to bychom asi museli udělat nějaká opatření, aby to bylo hygienické. Ale my oba s Lubošem se rádi věnujeme milostným hrátkám v koupelně, takže to nebereme jako nepohodlí nebo nevýhodu.

Co je na tom pro vás vůbec tak vzrušujícího?
Na to vám asi úplně přesně neodpovím – míru vzrušení je těžké popsat nebo porovnat, je to asi stejně vzrušující jako ostatní věci, co s Lubošem děláme, ale je to pro nás hlavně nové a jiné, takže možná právě to.

Vy se o tom nestydíte mluvit, jak na to reagují kamarádky?
Určitě to neprobírám s každým, s kým jdu na kávu, v podstatě o tom ví pouze moje nejlepší kamarádka, a na tu mám asi štěstí - odsouzení jsem se rozhodně nedočkala, spíše naopak.

Spíše naopak? Takže byla nadšená tak, že by to také po vašem vyprávění vyzkoušela?
Prý to navrhla svému příteli a on řekl, že jedině, když bude v její pláštěnce, kterou s sebou nosí na výlety. (smích).

Jděte do toho bez váhání, není na tom nic divného.“

Doporučila byste podobnou praktiku?
Pokud po tom oba v páru touží a jen se bojí to uskutečnit, pak radím pouze: Jděte do toho bez váhání, není na tom nic divného, za co byste se museli stydět. Byla by škoda nechávat sexuální fantazie neuskutečněné.

Máte nějaké další sexuální fantazie podobného druhu, třeba kaviár sex?
Tak teď poznáte, že nejsem žádný sexuální maniak – kaviár sex? To byste mi musel nejdřív vysvětlit, o co jde, slyším to od vás poprvé.

Při tak zvaném kaviár sexu na sebe partneři vzájemně kálí a potírají se stolicí. Fundovaně se tomu říká koprofilie...
Tak to určitě ne. Spíš bychom s přítelem rádi zašli dál při experimentování v rámci pissingu – on touží po tom, abych se mu vyčůrala do pusy, ale já jsem začala trošíčku váhat… Ne že bych nechtěla nebo mi to přišlo „moc“, ale spíš mám strach o to, aby to bylo jaksi – zdravotně nezávadné, jestli mi rozumíte. Třeba mi poradí vaše čtenářky – nebo mě aspoň nasměrují někam, kde bych se o tom mohla trochu dozvědět, abych ztratila i ty malé pochybnosti, co mám.

Co si myslí o pissingu lékařka Zdeňka Sládečková, psycholožka Klubu Diana?
Patří to k hraničnímu specifickému sexuálnímu chování, které se nepovažuje za deviaci. Ale je to už trošku na pomezí nějakého masochističtější sexuality. Je docela dobře možné, že to má něco společného s přírodou v nás, s určitým atavismem. Samci některých zvířat přece lížou moč samiček.
Mezi lidmi to není úplně neběžné. Ve valné většině případů, pokud vím, vychází prvotní impuls od muže. Ženy v tomto partnerovi většinou vyhoví, pokud naléhá.

Jakým způsobem dát partnerovi najevo, že po podobné praktice toužím?
V těchto případech je nutné vyslovit to a pojmenovat, těžko jen naznačovat. Záleží při tom samozřejmě na vzájemné důvěře, protože s těmito praktikami většinou partneři do vztahu nevcházejí, spíš se postupně vyvíjejí.

Vyzkoušela jste někdy nějakou netradiční sexuální praktiku? Měla byste odvahu partnerovi naznačit, že vás podobné věci vzrušují? A co konkrétně pissing, dokážete si představit, že byste ho zkusila? Nakolik jste ochotná partnerovi ustoupit v jeho sexuálních fantaziích, jinými slovy: Co byste mu ještě dovolila?

Reklama