K dnešnímu tématu dne svérázným způsobem přispěl jeden ze čtenářů našeho magazínu. Ví, že je cholerik ale tvrdí, že ne přehnaný! Děkuji Vám 1002 za váš příspěvek!

Dobrý den.

Nějak mi to nedalo a tak píšu k tématu.

*Máte doma cholerika?
Ano,a to vždy když jsem doma. Nejsem přehnaný cholerik nebo tak,ale občas Vám přijde taková chvíle..a pak už to prostě chvilku nelze zastavit.

*Znáte nějakého?
Krom sebe má takové sklony občas táta - po něm to zřejmě mám.No hlavně že je to na koho hodit:) A i partnerka se dovede řádně rozjet,když je to třeba -ale nechápu jak to dělá,ale i v tom „rajcu“ (no možná to není šťastné označení,ale mě nic trefnější nenapadlo:) dovede vynechat zuřivější slova- to mě se vždy nedaří...

*je to milé a kdy nemilé?
Milé,nemilé - ono je to prostě občas třeba,protože neplatí že se slušností nejdál dojdeš,častěji bohužel platí „se slušností nejdřív pojdeš“ a občas se člověk mnusí razantně zastat sám sebe,svých práv nebo někoho blízké,když je to třeba.

*Máte z choleriků srandu, nebo strach?
Když je cholerik „v tom nejlepším“ tak ho smích oponenta či přihlížejícího buď ještě víc nastartuje,nebo mu dopřeje odstup.A stejně tak ze strachem - i když teda narovinu Vám píši,že nevím co je lepší obecně.Ale když to chytne mě,tak partnerka do mě bud začne rýpat,nebo prostě jde pryč abych se mohl vyvztekat,protože na to koukat nepotřebuje:) A někdy mě partnerka naprosto vykolejí tím,že na mě zvedne hlas a zahlásí něco ve stylu „ hodně Tě baví chovat se jako debil?! „ Ať použije jakoukoliv taktiku,tak je za chvilku po všem.

Ne že bych to směroval na ni,většinou je adresátem něco neživého.Prostě když se nedaří,tak mi občas bouchnou saze.A někdy je to to kombinace neživého a živého- někdo mě vytočí mimo domov,doma mi něco prostě nejde a nejde -a to je poslední kapička. Naštěstí tohle nemám často -ale objektivně to posoudit nedovedu.

*Kdo je podle vás největší cholerik?
No težko říct takhle z hlavy:)

*A je správný chlap cholerik, nebo flegmatik?
Správný muž má v kapse nůž - nic o cholerikách a glegmatikách neznám,ale nůž v kapse taky nemám -takže jsem si moc nepomohl:)

Ale každý z nás má v sobě kus cholerika,melancholika,sagvinika i flegmatika - ale každy má „od všeho“ jiné množství.

Koho by zajímalo,jak na tom je,tak si to může zjistit třeba tady (ale kdo ví nakolik je to spolehlivé:)

-  http://www.brno-online.cz/bol/toindex.pl

A když si určíte jak to máte( nebo víte:) tak by Vás zajímalo třeba tohle - http://psychotesty.zivotopis-vzor.cz/psychologicke-profily-sangvinik-cholerik-melancholik-flegmatik/

Kdo ví jak moc se na to dá spolehnout,ale proč to nezkusit:)

*A vůbec, co vás napadne, když se řekne cholerik?
...že nevím co to je,ale že mě to uráží ;) :) :)

1002


Co vás napadne, když se řekne cholerik?

  • Znáte nějakého?
  • Kdy je choleričnost  milá a kdy nemilá?
  • Máte z choleriků srandu, nebo strach?
  • Kdo je podle vás největší cholerik?
  • A je správný chlap cholerik, nebo flegmatik?
  • A vůbec, co vás napadne, když se řekne cholerik?

Vaše úvahy, postřehy, vzpomínky, historky, povídky, fotky i videa zasílejte na známý redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

A jestli to neuděláte tak uvidíte, tedy respektive neuvidíte odměnu za váš příspěvek! Neb jednu z těch, co zítra přispějí, odměním! Čím? To uvidíte!

Reklama