S poněkud netradičními požadavky, co se sexuálního života týče, přicházejí většinou muži. V Mirkově (36) případě to ale byla jeho partnerka, kdo překvapil. Její přání ale přesto, nebo právě proto zůstane pravděpodobně nevyslyšeno.

muž„S přítelkyní jsme spolu přes rok a myslím si, že nám to funguje dobře. Celkově, i v posteli. Jenže ona přišla s tím, že by měla prosbu. Vytasila se s tím, že by byla ráda, kdybych se holil. Nejdřív mi blesklo hlavou, že dvakrát v týdnu to snad stačí, ale ona nemyslela vousy! Chce, abych se oholil komplet! Včetně podpaží a nohou! Prý by ji mnohem víc vzrušovalo, kdybych byl krásně hlaďoučký,“ svěřuje se Mirek, který teď neví, co si o své přítelkyni myslet.

„Vždyť to přece není normální, aby byl chlap oholený jako ženská! Připadal bych si mezi kolegy v šatně jako buzna. Dokážu si představit ty jejich řeči!“ vysvětluje své odmítavé stanovisko a dodává: „Je to zkrátka nepřirozené, chlap má být chlap. Nemyslím, že by měl smrdět, jak se říká. Ale chlupy k nám prostě patří. Nebo si snad myslíte, že jsem divný já?“ ptá se Mirek.

Co na to další muži?

„Hmm, záleželo by, co by to bylo za ženu. Kdyby za to stála, proč ne?“
Aleš, 29

„A vy byste souhlasily, kdybychom po vás chtěli, abyste se holit přestaly? Komplet? Asi taky ne. Je to nesmysl.“
Matěj, 37

„Ani náhodou! Pak abych se bál chodit do společných sprch a šaten.“
Ivan, 43

„Na holení intimních partií bych klidně přistoupil. Ale holit se celý? Ani náhodou.“
Radim, 38

„A dovedete si představit tu práci, než by se chlap celý oholil?“
Karel, 31

Čtěte také:

Reklama