Chloupky trápí, bohužel, téměř každou z nás, pokožka po holení bývá často podrážděná, dlouhodobější odstranění chloupků bývá bolestivé a laserová zákroky nepatří mezi nejlevnější záležitost. Zpomalovač růstu chloupků od české přírodní kosmetiky RYOR ovšem dokáže růst chloupků nejen zpomalit a oslabit, ale dokonce je i zesvětlit. A pozor - je vhodný i pro pány, např. při problémech s chloupky v oblasti uší či nosu.
Jak funguje?
Krém obsahuje vysoce účinné látky, které postupně oslabují vlasovou cibulku chloupku, a tím účinně snižují jeho růst. Zpomalovač růstu chloupků dokáže růst chloupků zpomalit až o 40 %, což se potvrdilo i díky klinickému testování výrobku na dermatologickém pracovišti. A co víc? Chloupky se stávají světlejšími.
Jak aplikovat?
Ideální aplikace Zpomalovače růstu chloupků probíhá 2x denně - ráno a večer, případně přímo po holení či depilaci, kdy dokáže nahradit i funkci zklidňujícího balzámu. Pokožku podrážděnou holením zvláční a zklidní. Pravidelná a důsledná péče se v tomto případě opravdu vyplatí. První viditelné výsledky se dostaví již po 1 měsíci aplikace.
Zpomalovač růstu chloupků je možné aplikovat v oblasti:
- nohou
- rukou
- podpaží
- třísel
- oblasti nad horním rtem
- vnitřních chloupků nosu
- chloupků v oblasti uší
- vousů
- dalších ochlupených částí těla, kde je potřeba růst snížit
Zpomalovač růstu chloupků můžete zakoupit ZDE
Nový komentář
Komentáře
Něco podobného jsem měla od Avonu a fungovalo to.
neverím tomu
Šla jsem na laser a nelituju.
píšou že první výsledky až po měsíci aplikace, já bych tomu stejně nevěřila
Jindriska8 — #1 závidím ukrutně moc
už ho zkouším asi 14dnů, ale zatím nevidím žádný rozdíl. Je to docela malé balení, takže když se používá 2x denně,tak se to docela prodraží
A funguje to?
Jindriska8 — #1 šťastná to žena....
Mně chlupy nerostou