shutterstock-345177815.jpg
Foto: Shutterstock

Videotvůrci Gav a Dan z YouTube kanálu The Slo Mo Guys se rozhodli prozkoumat proces tetování zblízka pomocí makro objektivu a vysokorychlostní kamery. Celý záznam je celkem šokující a nebylo by divu, kdyby si po jeho zhlédnutí někteří lidé píchání ozdob do kůže rozmysleli.

Jak je známo, tetovací stroje mají jehly namáčené v inkoustu a inkoust je jehlami vtlačován do kůže. Ovšem vidět to na zpomalených záběrech, které jsou pořízeny takto zblízka, je úplně jiný zážitek.

Nejprve Gav a Dan natočili jehly, které tatéři používají k vytváření čar. Na záběrech jsou dále vidět jehly s inkoustem a bez inkoustu. Z těch jde doslova mráz po zádech. Při pohledu tak zblízka vypadají jehly spíše jako mučící nástroje než něco, co byste chtěli píchat do svého těla.

Dále vzali muži kousek balistického gelu a začali tetovat do něj. Vzhledem k tomu, že je průhledný, poskytuje skvělý pohled na to, jak to může vypadat pod kůží, když se do ní tetuje. Testy s obrysovými jehlami ukazují, jak se inkoust vnořuje do drobných ran způsobených jehlou.

Druhý pokus se stínicí jehlou vypadá ještě děsivěji, protože snadno propíchne gel. Ačkoliv celý proces vypadal děsivě, Gav i Dan si neodpustili mnoho humorných průpovídek. Například poznamenali, že vpichy vypadají jako zuby Vetřelce. Také by je zajímalo, kolik lidí by od tetování odradilo, kdyby jim takové záběry pustili před procesem.

Zdroj: YouTube/The Slow Mo Guys

Reklama