Už jsem byla na spousty rande z Tinderu, takže bych mohla říct, že už jsem trochu přebornice. Když už si myslím, že mě nic nemůže překvapit, vždy se něco najde,“ začíná se smíchem své vyprávění Kamila (25).

Na Tinderu jsem si začala psát s týpkem Petrem, který mi byl trochu povědomý. Psali jsme si nezávazně, mile a nikam jsme to netlačili. Byl mi čím dál tím více sympatický a jakmile mám pocit, že by bylo fajn se sejít, protože bychom si mohli rozumět i mimo online, pošlu tenhle nový objev do společné skupiny s kamarádkami,“ pokračuje Kamila.

635911c75638fobrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Kamila zjistila, že dotyčný je známý jedné z jejích kamarádek. To je vždy nejlepší možný scénář, protože tak alespoň zjistíte, kdo je potenciální partner zač. Kamarádka Kamilu uklidnila, že je Petr fajn, že to není rozhodně žádný slizoun, který by se po ní začal hned sápat a že by to celé vlastně mohlo super klapnout.

Když mi dala kamarádka požehnání, domluvili jsme se s Petrem na procházku v parku ve Hvězdě. Byl krásný letní den, možná až trochu moc horko a když jsem přišla na místo srazu, viděla jsem, že má moje rande zpoždění,“ říká Kamila.

Za pár minut Kamile přišla zpráva, že Petr přijel na kole, tak ho jen zaparkuje a hned je u ní. Kamila si myslela, že Petr přijel na sdíleném kole, které musí ještě někde vrátit a přišlo ji sympatické, že se očividně stará o svůj vzhled a fyzičku. Ta myšlenka byla možná trochu moc idealistická, protože vzápětí viděla, v čem k ní Petr běží… Byl oblečený do přilehlé cyklistické kombinézy, celý zpocený a na zadku měl výplně.

Zůstala jsem jako oněměná a v duchu si říkala, jestli si dělá srandu, nebo co to má sakra znamenat. Petr ale nevypadal, že by se cítil jakkoli provinile. Prostě přišel, omluvil se za zpoždění, řekl, že byl teď 2 h na výletě a dělal jakoby nic. Ta procházka mi byla strašně nepříjemná, měla jsem pocit, že na nás každý kouká a za svůj doprovod jsem se styděla… Z Petra doslova lilo, neustále si rozepínal a zapínal zip u té své zpocené kombinézy, jak mu bylo horko, a srovnával si výplň na zadku při chůzi. Myslela jsem, že se hanbou propadnu. Ani nevím, co jsme si vlastně na procházce povídali, byla jsem prostě v šoku.

Kamila po schůzce okamžitě volala kamarádce a vyprávěla jí, jak její známý na první rande přišel. Ta z toho byla také překvapená, do Petra by to nikdy neřekla a zkonstatovala, že to není nejvhodnější úbor na první rande. Kamila se už Petrovi neozvala, ani on jí. Možná mu to zpětně bylo také trochu trapné anebo zkrátka nepřeskočila jiskra ani u něj…

Čtěte také:

Zdroj: respondentka Kamila