Dobrý den, píšu Vám příběh o mém muži.

Jaké má zvláštnosti? Můj muž je "docela" normální až na některé jeho "úchylky". Každý den, když se večer sprchuje si nahlas v koupelně zpívá. To by nebylo tak strašný, kdyby ta písnička byla jinačí,ale ona je to písnička-"Jsem gay,jsem gay,jsem teplééééj!" S jeho umem na zpěv je to opravdu každodenní zážitek.

Když jsem se ho zeptala, proč to zpívá, odvětil mi, že se mu ta píseň líbí. No proč ne....kdyby to bylo jen tohle. Budu doufat, že opravdu nemá jinou orientaci. :-)

Jak už jsem vám jednou psala, můj manžel "vyniká" v romantice. Naposledy, když chtěl udělat intimní atmostéru a zapálit svíčky, tak jsme museli volat hasiče. A má velmi ulítlý denní rituál-nosí papuče naopak(=pravou má na levé, levou na pravé). Začalo to tím, když si je tak omylem jednou dal a od té doby je tak nosí pořád...... A to je asi tak všechno, co o něm můžu napsat. Ale i přes některé "maličkosti" ho z celého srdce miluju a jsem ráda, že ho mám. Na závěr přikládám pro pobavení tyhle dvě videa o mužích. Jak muži  telefonují s manželkou a kam se muži dívají. :-) Zdraví alminka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Alminko, to jsou roztomilé zvláštnosti. Ty bačkory obzvlášť. Simona

A co vaši manželé, partneři a přátelé? Mají také něco, co je odlišuje od šedého davu? Čím jsou specifičtí? Na odpovědi se těšíme na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama