Dovolená se kvapem blíží a s ní také obavy, zda budete moci ukázat své tělo v plavkách nebo šortkách. No jo… Asi sama víte, že kila navíc jste měla začít shazovat už po vánočních svátcích, jenže kdo by měl na každodenní cvičení čas. Ale co teď?

Nesmutněte, ještě pořád není pozdě! Kila navíc se vám asi hned shodit nepodaří, ale můžete svou postavu docela rychle alespoň zpevnit. Pomoci vám s tím můžou třeba šikovní osobní trenéři ve fitness centru AQUAPALACE PRAHA. Ano, i ve vodním ráji najdete koutek pro ty, kdo chtějí pracovat na své svalové hmotě.

Na ploše 1 700 m2 najdete 44 strojů a posilovacích lavic, v kardiozóně pak 54 strojů, mezi nimiž nechybí kola, bruslařské, veslařské a speciální kardio trenažéry na ruce. O veškeré vybavení se postarala značka Technogym, která se zde rozhodla představit i novinky na českém trhu – EASY LINE pro kruhový trénink, bruslařské trenažéry EXCITE WAVE a kardio trenažéry na ruce EXCITE TOP.

Pokud budete chtít, tým vyškolených profesionálů se postará nejen o to, abyste uměla s jednotlivými stroji pracovat, ale připraví vám i jídelníček nebo celý program na míru.

 

Po dřině ve fitness centru se navíc můžete osvěžit ve Vodním světě nebo uvolnit ve SPA - masážním centru.

Reklama