Rozhodnutí je jen na Vás. Letos můžete dát sbohem povoleným bříškům. Biotherm vám nabízí dokonalý vysoce účinný prostředek na zpevnění a tonizaci břišních partií.

 

Pamatujte: zázraky se nedějí! Abdo-Choc je ideálním doplňkem zdravého životního stylu a vyvážené stravy. Pijte hodně vody, jezte pokrmy s vysokým obsahem vlákniny pro dobré zažívání, nepřehánějte to s kořením, šetřete s rafinovanými cukry a škroby. Hýbejte se a pravidelně cvičte, aby vaše břišní svaly byly pevné. To je ta správná cesta k plochému a pevnému bříšku.

 

Abdo-Choc má 2 úkoly:

 

Úkol první:         zpevnit břicho pomocí dvoufázového zeštíhlujícího účinku

Abdo-Choc je speciálně vytvořen pro dosažení viditelných výsledků v kombinaci se speciálně cílenými aktivními látkami pro dvoufázový zeštíhlující účinek.

 

ABDO-CHOC PRYČ S TUKEM!

Abdo-Choc obsahuje koncentrát z kakaových bobů (caobromine®), vysoce účinnou látku, která byla již použita v přípravku Celluli-Choc. Pro zvýšení účinku spalování tuků je účinek koncentrátu z kakaových bobů podpořen kofeinem a derivátem xantinu, známým též pro svou účinnost proti přebytečnému tuku.

 

PRYČ S NAHROMADĚNÝMI CUKRY!

Jakmile konzumujeme příliš mnoho cukrů, tělo směřuje jejich přebytek do tukových buněk. Nahromaděný cukr tak přispívá k nahromadění tuku. Abdo-Choc obsahuje přirozeně aktivní látku, která pomáhá zabraňování nahromaděného cukru.

Abdo-Choc také obsahuje extrakty z ořechu kola a ženšenu - látek s čistícími vlastnostmi působící v cévách.

Úkol druhý: Okamžité a viditelné výsledky díky Wondershape TM

Díky pokročilému výzkumu laboratoří Biotherm  obsahuje Abdo-Choc zcela novou supermoderní high-tec substanci pojmenovanou WondershapeTM, (patentováno). WondershapeTM v sobě slučuje tensorické polymery a rostlinné (sojové) oligopeptidy v jemném, krémovém, nevysušujícím gelu, který je jemný, osvěžující a lehce se nanáší. Již s první aplikací uvidíte zlepšení. Abdo-Choc účinkuje jako „kosmetický opasek“ a kůže je okamžitě jemnější. S každým následujícím použitím, je kožní tkáň tonizovaná a bříško je ploché a pevné.

 

TEST: ÚČINNOST ABDO-CHOCU

 

Abdo-Choc testovalo 31 žen po dobu 3 týdnů.

Po 10 dnech testování již 71 % žen pocítilo zvýšenou tonicitu a zpevnění a až 97 % žen se shodlo na zvýšení jemnosti, hebkosti, pružnosti a elastičnosti.

 

A jak byly ženy spokojeny s použitím přípravku?

100 % dotazovaných bylo spokojeno s použitím Abdo-Chocu a s pocitem svěžesti po aplikaci výrobku. 84 % žen si pochvalovalo nelepící se texturu a 90 % žen se těšilo z příjemné vůně přípravku.

Textura:

Textura je potěšením pro smysly -  povzbuzující vůně citronu, mandarinky a grapefruitu ve svěžím jantarovém gelu, který se okamžitě vstřebává do pokožky.

 

 

Složení:

  •  * koncentrát z kakaových  bobů – stimuluje přirozenou redukci tuku
  •  * kofein
  •  * výtažek z ořechů koly a ženšenu
  •  * WondershapeTM komplex (oligopeptidy rostlinného původu a tensorické polymery) - zpevňuje a tonizuje bříško 
  •  

Použití:

Aplikujte Abdo-Choc ráno a / nebo večer krouživými pohyby na břišních partiích.

Biotherm doporučuje používat Abdo-Choc ve spojení s přípravkem Celluli-Choc v souladu s celkovou zdravou životosprávou.

 

Výsledek:

Viditelné zlepšení ihned po první aplikaci. Abdo-Choc funguje  jako „kosmetický opasek“, pokožka je okamžitě jemnější a hladší. S každým dalším ošetřením dochází k posílení tonizace kožní tkáně, bříško je ploché a pevné.