Elton John se rozhodl, že se stane otcem. S manželem Davidem Furnishem chtějí adoptovat opuštěné dítě z Ukrajiny. Tam se vydali v rámci charitativní činnosti pro boj s AIDS a osudy dětí z dětských domovů východoevropské země v nich zanechaly silný dojem.

e

„S Davidem jsme vždycky mluvili o adopci. David vždycky chtěl adoptovat dítě a já na to pokaždé řekl ne. Protože je mi dvaašedesát, a protože musím hodně cestovat a mám netradiční životní styl, takže by to pro dítě nebylo fér,“ přiznal zpěvák.

David Furnish doprovázel Eltona na Ukrajinu a zamiloval se tam do čtrnáctiměsíčního chlapečka Lva. „Když jsem dnes viděl Lva, moc rád bych ho adoptoval. Nevím, jak to uděláme, ale totálně si získal mé srdce. A také si získal srdce Davida a bylo by krásné, kdybychom mohli mít společný domov. Dnes jsem změnil na adopci názor,“prozradil John.

Ukrajina sice adopci gayům a lesbičkám zakazuje, ale Elton John a jeho přítel David Furnish nasadili všechny páky, aby malého Leva získali. Slavný gay-pár už požádal o pomoc ukrajinského prezidenta Juščenka a doufá, že jim udělí výjimku ze zákona. Pokud ano, mohli by adoptovat i Levovo dvojče - bratra. Na Ukrajině se totiž dvojčata musí osvojit společně.

Je pro chlapečka lepší ukrajinský sirotčinec, nebo dva bohatí a vlivní gay tatínkové?

Reklama