Sympatický zpěvák David Kraus má na pilno. Chystá během dvou týdnů vydat svůj nový klip. I přes nabitý program se alespoň na chvíli přišel pozdravit s přáteli do Becher baru na pražském festivalu Metronom. David randí s naší úspěšnou tenistkou Barborou Strýcovou. A jelikož ta nedávno na svém profilu zveřejnila ošklivé vzkazy od lidí, kteří ji kontaktují na jejím profilu na sociální síti, nedalo nám se nezeptat na názor jejího partnera.

david

„To jsou sázkaři. Úchylní sázkaři. Kdybych věděl, kdo to je, tak bych ho asi v noci probudil a vysvětlil mu to.  Mrzí mě, že ty sítě neumějí vymyslet nějaký filtr na tyhlety sprosťárny, aby jim to nikdo nepsal. V dnešní době potřebujou sportovci i umělci být aktivní na sociáních sítích. Sponzory to také zajímá. Potřebujeme to ke své práci a není řešení, když to za nás bude dělat někdo jiný, třeba manager. Chceme to být my. Ale mrzí mě, že se to nedá nějak odfiltrovat. Není to příjemný, když vám na mobil přistane třeba to, co zveřejnila nedávno Bára na svém profilu. Je to druhá strana mince. Zažívají to všechny tenistky a opravdu, nic příjemného to není. My jsme se nakonec rozhodli to zveřejňovat. Ať to lidi vidí a mají možnost se k tomu vyjádřit. A ti, co píšou takový věci, ať vidí, jakou to má odezvu. Tenis není jenom krásná hra, ale patří k tomu bohužel i tyhle hnusný dopisy. Ať už člověk vyhraje nebo prohraje, vždycky se najde někdo takovej.“ brání svou přítelkyni Barboru Strýcovou, se kterou letos oslaví již tříleté výročí. „Takže my jsme zvolili tuhle taktiku. Chceš být celebrita prasácká, tak my jí z tebe uděláme,“ dodává sympatický zpěvák.

bb

A jaké mají s Bárou plány na léto? „Letošní léto má být krásný. My s Bárou Česko milujeme a chceme ho trávit tady. Nemá smysl jezdit někam za teplem. To raději v zimě. Tady je plno nádherných míst, ať už přírodních nebo architektonických. Už se na to těšíme. Za dva týdny mi vyjde nový klip a pak už si udělám volněji a budeme tu jeden pro druhého,“ prozradil své plány David Kraus.

becger

V Becher baru si objednal populární beton, pozdravil se s Lukášem Langmajerem a modelkami Veronikou Kašákovou a Sarah Lilian Fisherovou. Načerpal energii z pozitivní atmosféry festivalu. Zdržel se ale jen v krátkosti a pak odjel za svou přítelkyní.

dd

Fotokredit: Becher zone/Lucie Vítková

Reklama