pink.jpgFoto: Profimedia

Pink byla před dvěma týdny pozitivně testovaná na COVID-19. „Před dvěma týdny jsme s mým tříletým synem Jamesonem vykazovali příznaky nemoci COVID-19. Naštěstí měl náš lékař přístup k testům a mně vyšel test pozitivně. Moje rodina byla tou dobou už doma a nevycházeli jsme po dobu dvou týdnů, jak nám nařídil doktor. Před pár dny jsme test podstoupili znovu a díky Bohu vyšel negativně,“ napsala zpěvačka na svém Instagramu.
 
Ve svém příspěvku se opřela i do americké vlády, kterou kritizovala za selhání a výsměch. Podle ní měla vláda udělat testování dostupnější a zdarma. „Tato nemoc je vážná a skutečná. Lidé by měli vědět, že postihuje mladé i staré, zdravé i nemocné, bohaté i chudé a my musíme chránit své děti, své rodiny, přátele a komunity,“ napsala.
 
Zároveň uvedla, že věnuje celkem milion dolarů (25,7 milionů korun) dvěma fondům poskytujícím pomoc v boji s koronavirem. „Na počest své matky Judy Moore, která 18 let pracovala s lidmi s kardiomyopatií a v Centru pro transplantaci srdce, věnuji 500 000 dolarů pohotovostnímu fondu nemocnice University Hospital Emergency Fund ve Filadelfii. Kromě toho věnuji 500 000 dolarů krizovému fondu COVID-19 města Los Angeles,“ píše také ve svém instagramovém příspěvku.

„Děkujeme všem našim zdravotníkům a všem na světě, kteří tvrdě pracují na ochraně našich blízkých. Jste naši hrdinové! Následující dva týdny jsou zásadní. Prosím, buďte doma,“ dodala.