sez.jpg
Foto: Profimedia / Koncert v Miláně

Americká zpěvačka Melissa Viviane Jefferson, která je známá zejména pod přezdívkou Lizzo, opět nezklamala a na své koncerty vytáhla přiléhavý třpytivý kostýmek v růžové (v Miláně) a žluté barvě (v Berlíně). S oblibou veřejnosti ukazuje, že i když má žena kila navíc, může je hrdě nosit a také si může dovolit vzít odvážnější model, tedy dle jejích slov. Necháme na vašem zhodnocení, zda je to vhodné, nebo ne, ale musíte uznat, že odvahu má.

Pro časopis Elle řekla: „Neměli bychom se stydět za své zadky a měli bychom nosit to, co se nám líbí a ne to, co od nás očekává společnost. Dřív jsem věnovala spoustu úsilí tomu, abych změnila svou postavu, ale kašlu na to. Jsem taková, jaká jsem.”

Na svých koncertech předvádí i odvážné taneční kreace, které podporuje i její tým tanečníků. Na sociálních sítích se sama pochlubila videem z Berlína, na kterém zpívá písničku od německé skupiny Rammstein Du hast, u které doslova kroutí pozadím. Fanoušci se dělí na dvě skupiny. Jedna její způsob prezentace miluje, druhá nesnáší. Ti z druhé skupiny video okomentovali: „Směšné, Tohle prosím ne,” nebo: „Strašné. Takhle ničit dobrou písničku.” Někteří jsou ale nadšení: „Jsem velký fanoušek Rammstein a je super vidět, jak jiní umělci interpretují tuhle píseň. Moc se mi to líbí!"

Zdroj: Nybreaking, Elle, Revolvermag, Instagram @lizzobeeating

Reklama