Půvabná česká zpěvačka Karolína Krézlová (28), která žila nějakou dobu ve Švédsku, se pustila do navrhování. „Zatím mám eshop se světovým výběrem, ale rozhodla jsem se zaměřit se na vlastní návrhy, látky koupené v Česku, ušité českými švadlenkami. Považuji za dobré podporovat českou ekonomiku. Inspiraci jsem našla ve Švédsku, které mi přirostlo k srdci způsobem myšlení lidí, tolerancí a podporou mladých lidí. Mají velmi vstřícný systém pro cizince, i co se týče školství, silnou ekonomickou stabilitu a důraz na kvalitní životní styl, produkty a ochranu přírody. To se prolíná do všech odvětví, včetně módy. Jednoduché střihy, přírodní barvy, kvalitní materiály. Právě taková bude nová No Cage kolekce.“, svěřila se Karolína při návštěvě vlasové kliniky Clinical Hair and Health, kam si zašla na preventivní vyšetření z kapky krve.

clinic1

Fotokredit: Clinical Hair and Health

Zatímco si nechala Karolína odebrat krev, Monika Leová, moderátorka TV Prima, se vrhla do kadeřnické části a vyzkoušela blonďaté vlasové klipy. „Díky práci moje vlasy docela trpí, každý den úprava, jednou zvlněné, jednou vyžehlené. Musím jim věnovat větší péči, abych si je nezničila. Hodně se tím vším vysušují.“, říká krásná zprávařka. „Mám ráda změny, občas i prodloužit nebo použít příčesy, klipy. Tyhle blonďaté mě baví.“, směje se Monika.

Na setkání na vlasovou kliniku Clinical Hair and Health dorazila také dcera Dany Batulkové a Davida Prachaře půvabná blondýnka Mariana Prachařová v doprovodu kamarádky a podstoupila své první trichologické vyšetření.

clinic3

Fotokredit: Clinical Hair and Health

„Přiznám se, že mám díky genům vlasy zdravé a mám jich hodně. Což je dar, za který jsem vděčná rodičům. Chtěla bych jim dodat jen trochu více lesku a méně chemie, na což jsou trichologické přípravky jedním z nejlepších variant.“ říká Mariana. „I vlasy si někdy zaslouží detox a zvýšenou péči.“ dodává.

Modelka Terezka Budková to vzala na kliniku rovnou z letiště. Po měsíci a půl focení reklamních kampaní ve Španělsku se vrátila do Prahy. „Moje vlasy doslova trpí, focení, cestování, musím jim dopřát častější regeneraci a ochranu.“, říká jedna z nejkrásnějších českých modelek.

clinic

Fotokredit: Clinical Hair and Health

 

Reklama