duaaa.jpg

Foto: Profimedia

Dua Lipa o víkendu vyrazila na svatbu módního návrháře Simona Porte Jacquemuse a Marca Maestriho do Charleval ve Francii v poměrně odvážném outfitu. Bílé dlouhé šaty s rozparkem ve spodní části a květinovou nášivkou vepředu byly tak průsvitné, že pod nimi byly vidět celé kalhoty. Jako doplňky zvolila Dua bílé výrazné náušnice ladící s nášivkami, stříbrné páskové boty na podpatku a decentní černou kabelku. Ta pocházela přímo z díly ženichovy značky Jacquemus.

Bílá barva je na svatbu trochu kontroverzní. Přece jen je to v tento ten barva nevěsty. V tomto případě šlo však o svatební obřad dvou mužů, takže s outfitem zpěvačky nemohl být rozhodně žádný problém. Na této svatbě navíc Dua Lipa nebyla jediná, kdo se oděl do bílé. Kdyby její šaty sahající až na zem nebyly průsvitné, klidně by se v nich mohla rovnou vdávat.

Zpěvačka má nyní pauzu před dalšími zastávkami svého turné Future Nostalgia. Během letní přestávky si už stihla udělat výlet na Ibizu, kde si se svými přáteli užila sluncem zalitou party. Snímky nezapomíná pravidelně sdílet na Instagram, kam nedávno přidala i fotku v titěrných bikinách. Hlavně podprsenka byla opravdu miniaturní.

FotoJeerwet.jpg

Foto: Profimedia

Zdroje: Hello, InStyle

Reklama