CelineKanadská zpěvačka Céline Dionová (41) čeká se svým manželem René Angélilem (67) druhého potomka. Informoval o tom server televize CNN. Mluvčí zpěvačky uvedla, že Céline se o tom dozvěděla v pondělí v New Yorku, kde podstoupila léčbu na podporu plodnosti. Popová diva má už osmiletého syna, který spatřil světlo světa díky umělému odplodnění, ale další dítě bylo jejím velkým snem. René Angélil má tři další děti ze svých dvou předešlých manželství.

„Dozvěděli jsme se o tom až dnes ráno. Céline a René jsou velmi šťastní a tyto chvíle si užívají,“ uvedl blízký přítel rodiny. Dionová, která vloni vystoupila i v české metropoli, ukončila své poslední koncertní turné v březnu 2009, v současné době nepracuje a začíná se opět soustředit na roli matky. Podle francouzského tisku zpěvačka také navštívila kliniku doktora Zeva Rosenwakse na Manhattanu. Ten byl porodníkem zpěvaččina prvorozeného syna René-Charlese.

Céline Dionová se na hudební scéně pohybuje již 25 let. Svou kariéru zahájila počátkem 80. let v kanadském Quebecu, odkud se jí podařilo prorazit ve frankofonní části Evropy. V roce 1988 zvítězila s písní Ne parlez pas sans moi v mezinárodní televizní hudební soutěži Eurovize, kde reprezentovala Švýcarsko. Mezi její nejznámější písně patří My Heart Will Go on z filmu Titanic, která byla v roce 1998 oceněna Oscarem za nejlepší filmovou skladbu.

Céline Dionovou můžete znát také díky její značce parfémů, které se těší velkému zájmu.

Připomeňte si její nejúspěšnější píseň:

Líbí se vám? Myslíte si, že je rozumné mít další děti po čtyřicítce?

Reklama