profimedia-0320699428.jpgFoto: Profimedia

Už nějakou dobu si můžeme všímat toho, jak neskutečně zpěvačka Adele zhubla. Minulý týden v den svých narozenin zveřejnila aktuální fotku, která spustila hotové šílenství. Zpěvačka je na snímku k nepoznání. Má na sobě šaty, které obepínají její dokonalou „novou“ postavu.

Je jasné, že mnoho žen nyní bádá nad tím, jak se Adele podařilo tolik zhubnout. Navíc jí to ani netrvalo příliš dlouho. Internetem se začaly šířit různé teorie. Někteří se přiklánějí k liposukci. Další teorie se točí kolem podvázání žaludku.

profimedia-0517496898.jpgFoto: Profimedia

Britský Mirror však tvrdí, že si zpěvačka štíhlou postavu poctivě vydřela. Platí si prý osobního trenéra Harleyho Pasternaka, který je známý mezi celebritami. Postavu si pod jeho vedením rýsovaly také Lady Gaga, Rihanna či Katy Perry. Dále má Adele také vlastního kuchaře, kterého jí doporučila Cameron Diaz.
 
Adele se cítí neuvěřitelně. Její ztráta hmotnosti má mnoho příčin, ale je to i díky tipům, které dostala od Harleyho. Lady Gaga jí řekla, jak je skvělý a to Adele přesvědčilo, aby ho oslovila,„ řekl pro Mirro nejmenovaný zdroj z okruhu zpěvaččiných přátel.

adele.jpgFoto: Profimedia

Adele prý tvrdě dře, aby se dostala k vysněnému cíli a postavu si udržela. Pětkrát týdně má prý 35minutové tréninky zaměřené zejména na břicho, hýždě a ramena. K tomu čtyři dny v týdnu dodržuje přísný jídelníček pouze z 1200 kalorií denně. Další tři dny pije tři zelená smoothie a k tomu má jedno jídlo denně. „Ráno si dá zelený džus a jde cvičit. Potom nejí až do zhruba třetí či čtvrté,“ prozradil zdroj.

5eba94f06bb54profimedia-0275288816.jpg

Foto: Profimedia

Reklama