Pokud vám už poněkud dochází snídaňová inspirace, vyzkoušejte další skvělou novinku od BeBe Dobré ráno. Mini sušenky s jablečno-skořicovou příchutí si totiž určitě zamilujete hned s prvním ochutnáním. Zkuste si je po ránu přimíchat do oblíbeného bílého jogurtu, nezapomeňte k tomu slupnout ovoce, posilnit se hrnkem teplého čaje a můžete vyrazit vstříc novému dni. Tato kombinace chuti lahodného jablka v kombinaci se skořicí vám v mrazivých dnech zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Bebe

Sušenky BeBe Dobré ráno z řady mini se skvěle hodí k tomu, abyste si je nasypali do bílého jogurtu, ale je samozřejmě na vás kolik způsobů, jak si na nich pochutnat, objevíte. BeBe Dobré ráno mini Jablečné se skořicí obsahují 43% pečlivě vybraných celozrnných cereálií, kterých je v jedné sušence hned 5 druhů. Dále mají vysoký obsah vlákniny, vitaminů B1, E, hořčíku a železa.

Také jsou balené v praktických pytlíčcích po jednotlivých porcích, jak jste zvyklí, takže je stačí jen vysypat do misky a promíchat s jogurtem. Aby snídaně byla vyvážená, nezapomeňte na porci ovoce a doplnění tekutin. Sušenky seženete v  rodinném 300gramovém balení po 6 kusech. Více informací se dozvíte na www.HnutiZaDobrouSnidani.cz.   

Víte, žesnídaně je jedno z nejdůležitějších jídel dne? Měla by poskytnout 20-25% celkového denního příjmu energie. Kompletní a vyvážená snídaně by měla obsahovat – cereální potraviny (jako například chléb, cereálie, nebo snídaňové sušenky), mléčný výrobek (jako například jogurt, mléko, čerstvý sýr) a porci ovoce nebo syrovou zeleninu. Důležité je také po nočním spánku nezapomenout na doplnění tekutin pro hydrataci. Jako nápoj si dejte třeba vodu, kávu nebo čaj.

Jak celá řada, tak i BeBe Dobré ráno mini jsou snídaňové sušenky, u kterých byl v rámci vyvážené snídaně prokázán účinek postupného uvolňování sacharidů po dobu 4 hodin. BeBe Dobré ráno. Energie na celé dopoledne!*

BeBe Dobré ráno mini Jablečné se skořicí 300 g

Balení obsahuje celkem 6 praktických 50gramových pytlíčků po jednotlivých porcích, takže po ránu odpadnou starosti s vážením a měřením vaší dávky cereálií (nutno přihlédnout k vaší fyzické aktivitě, věku a pohlaví).

Bebe

Doporučená cena: 59,90 Kč

Tip na vyváženou snídani s BeBe Dobré ráno mini Jablečné se skořicí pro skvělý start vašeho dne:

  • 50g BeBe Dobré ráno mini Jablečné se skořicí
  • 150g bílého jogurtu
  • 1 jablko
  • sklenice pramenité vody

*Sušenky BeBe Dobré ráno mají vysoký obsah pomalu stravitelných škrobů, což jsou pozvolna uvolňované sacharidy. Pokud jíte potraviny s vysokým obsahem pomalu stravitelného škrobu, zvyšuje se vám koncentrace glukózy v krvi po jídle v menší míře, než je tomu u výrobků s nízkým obsahem pomalu stravitelného škrobu.

 

Reklama