Malou radost si už můžete udělat od tohoto pondělí například v Tchibo, které otevírá vybrané kamenné obchody. Konkrétně jde v Praze o obchod Havelská, Letenské náměstí, Quadrio, DBK, Hlavní nádraží a Fashion Arena Outlet Štěrboholy, v Brně obchod na Masarykově ulici a dále pop-up store v Outlet Arena Moravia.
5ea6aa1a08810obrazek.png

Přijďte si pro spousty výhod

Tchibo se na své zákazníky už opravdu těší, proto pro ně připravilo celou řadu akcí, například 20% slevu na spotřební zboží, akci 2 + 1 balení zdarma na zrnkovou kávu, 3 + 1 na kapsle, dárek v podobě hrníčku na kávu k nákupu nad 899 Kč a jiné.
Na kávovém baru si nápoje i zákusky objednáte s sebou, kavárenské posezení zůstane, s ohledem na zdraví a bezpečí zákazníků, zatím uzavřené. Zavřené budou i zkušební kabinky, nicméně doba pro vrácení či výměnu zboží je aktuálně prodloužena až do 30. 6. To je spousta času na vyzkoušení doma a případnou výměnu.

Abyste se při svém nakupování cítili příjemně a hlavně bezpečně, jsou v obchodech k dispozici veškeré pomůcky a jsou zavedena maximální opatření k zajištění hygienické bezpečnosti zákazníků i zaměstnanců. Můžete tak bez obav přijít potěšit sami sebe, překvapit dárkem někoho blízkého, nebo si koupit dobrou kávu či zákusek na cestu městem.
5ea6aa252cb3dobrazek.pngVyhrajte v naší soutěži voucher v hodnotě 500 Kč a k tomu 0,5 kg balení zrnkové kávy Tchibo Barista. 

Více na Tchibo.cz
5ea6aa547793bobrazek.png

Reklama