Letní prázdniny jsou pro děti jedním z nejkrásnějších období v roce, ale jejich návrat z táborů a od babiček může být pro rodiče noční můrou. Než děti nastoupí do školy, mámy a tátové se musí poprat s hromadou špinavého oblečení, bot a hraček. Představujeme vám praktické funkce praček a sušiček značek Indesit a Hotpoint, které by právě v tomto období rádi využili.

Pračka zaměřená na původ skvrn – vypere i trávu nebo kečup

prackaNovinka loňského roku pračky řady Indesit INNEX disponují speciální možností předvolby původu skvrn tak, aby došlo k optimálnímu přizpůsobení praní danému znečištění. Vybrat můžete Jídlo (např.  skvrny z potravin a nápojů), Outdoor (např. skvrny od bláta nebo trávy) a Práce (např. skvrny od mazacího oleje a inkoustu).

Model XWE 71483X W EU – 14 pracích cyklů a univerzální program Push & Wash, digitální displej, tichý chod, kapacita 7kg, 1400 otáček, A+++, MOC 14 590 Kč.

Nebojte se vyprat plyšáky, sušička je šetrně vysuší

pracka1Také jste v dětství byli nerozluční parťáci s vašimi plyšáky? Děti je většinou nechtějí pustit z ruky, ale po létě mnohdy potřebují vyčistit. Aby vaše ratolesti nemusely čekat dlouho, využijte program pro sušení plyšových hraček v sušičkách Hotpoint Futura. Jedná se o velmi jemný cyklus sušení při nízkých teplotách s mírným pohybem bubnu, aby byl zachován původní vzhled plyše bez žmolků. Pro ochranu plyšáků proti alergenům, vložte plyšové hračky na 24 hodin do mrazáku, teprve poté je vyperte a vysušte.

Model TCD 874 6H1 (EU) – 16 programů sušení včetně Osvěžení prádla nebo cyklu pro ohřev ručníků, 7 úrovní zbytkové vlhkosti, technologie tepelného čerpedla, digitální displej, kapacita 8 kg, A+, MOC 18 990 Kč.

Školní oblečení zespod skříně vyžehlete snadněji

prackaProgram Snadné žehlení v sušičkách Hotpoint Aqualtis během 10 minut uvolní vlákna a načechrá látku oděvu, který byl delší dobu složený. Díky tomu ohyby snadněji vyžehlíte, případně takto přímo odstraníte. Cyklus je určen pro již suché oblečení. Sušička je dále vybavena také programem Okamžitě k žehlení, který bezpečně vysuší voděodolné látky a sportovní materiály včetně Gore-Tex, polyesteru a nylonu.

Např. AQC9 6F7 TM1 (EU) – 16 programů sušení včetně jemné péče o dětské prádlo nebo cyklu Bed & Bath pro sušení ložního prádla a ručníků, 7 úrovní zbytkové vlhkosti, technologie tepelného čerpedla, digitální displej, kapacita 9 kg, A++, MOC 23 490 Kč.

Vyzrajte na mokré boty

susiSušičky Indesit jsou vybaveny speciálním sušákem na boty pro rychlejší a efektivnější hloubkové prosušení obuvi. Vertikální pozice umožňuje proudění vzduchu až do špiček bot, takže nezůstane žádná zbytková vlhkost v těžce dostupných místech obuvi.

Např. IDCE 845 A ECO (EU) – 16 programů sušení včetně cyklu Džíny, Vlna, Osvěžení prádla, 4 úrovně automatického sušení, technologie tepelného čerpedla, digitální displej, kapacita 7,5 kg, A, MOC 19 490 Kč. 

Reklama