„Víme, že čištění zubů je pro děti nepříliš zábavnou povinností. Proto se ji snažíme trochu zpříjemnit. Pro nedočkavé školáky je tu nyní zubní pasta a kartáček s veselými Signal zoubky doplněna nezbytnostmi do školních lavic,“ říká Jiří Ševčík, Brand Activation Manager pro značku Signal. 

Aby bylo čištění zoubků pro děti více atraktivní, přináší značka Signal dětské balíčky „Zpátky do školy“. Jsou určeny pro děti prvního stupně základních škol. Školáci v ní najdou oblíbenou zubní pastu a kartáček Signal Kids s obrázky, navíc pak tužku, gumu, měnící se pravítko
a rozvrh hodin – vše s obrázky veselých Signal zoubků. V nabídce budou dvě varianty – taštička s červeným zipem pro holčičky, s modrým pro kluky.

 

 

 

 

 

 

Každý stomatolog potvrdí, že mnoho rodičů nevěnuje péči o první dětské zuby dostatečnou pozornost. Přitom právě v raném věku se vytvářejí základní hygienické návyky pro celý život. Nevěnujeme-li svým zubům v tomto období náležitou péči, mohou nás provázet komplikace se zuby a dásněmi po celý zbytek našeho života.

V prodeji budou taštičky od léta za doporučenou maloobchodní cenu 107,80 Kč.