„K dopolední svačince pro školáka doporučujeme některý z našich smetanových jogurtů doplněný o ovoce. Odpoledne pak při sportovních či jiných aktivitách, Kefírová mléka nízkotučná, která je možné, díky uzavíratelnému obalu, konzumovat opakovaně,„ říká ing. Radka Benešová, marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Také naše novinka Smetanový jogurt čokoládový Premium v příchutích s jahodami, višněmi či meruňkami je vhodná na zdravou svačinku. Děti, jak je známo, mají rády čokoládu, a tudíž čokoládová složka jogurtu může být vhodnou alternativou. Vyzkoušeno máme, že dětem opravdu chutná,“ dodává Radka Benešová.

NOVINKA: Smetanový jogurt PREMIUM čokoládový s jahodami, višněmi a meruňkami a Smetanové jogurty z Valašska
5b7537c1e3654obrazek.jpg

Smetanové jogurty jsou specifické hustou a jemnou konzistencí. Jsou vyrobeny z kvalitního českého mléka a jejich typickým znakem je ovocná příchuť na dně kelímku. Jogurtová složka obsahuje pouze smetanu a živé jogurtové bakterie, což dodává jogurtu na kvalitě. Pestré složení dělá ze smetanových jogurtů ideální produkt pro přímou konzumaci i pro studenou kuchyni. Nová řada Smetanové jogurty PREMIUM čokoládový vyrábí Mlékárna Valašské Meziříčí s jahodami, višněmi nebo meruňkami a obsahuje, stejně jako ostatní ochucené smetanové jogurty, 8 % tuku. Smetanové jogurty z Valašska vyrábí Mlékárna Valašské Meziříčí také bílé s obsahem 10 % tuku. Zakoupit je lze v celé síti obchodních řetězců i maloobchodních sítí v České republice. Kvalitu a úspěch smetanových jogurtů potvrzují i ocenění, která v minulosti získaly. U příležitosti Světového dne mléka 2015 získal Smetanový jogurt jahoda s vanilkou ocenění Mlékárenský výrobek roku 2015. V roce 2014 hned dvakrát bodoval Smetanový jogurt čokoláda, který získal ocenění Perla Zlínska 2014 a Regionální potravina Zlínského kraje 2014.

Kefírová mléka nízkotučná

Obsahuje probiotické kultury – Lactobacillus Acidophilus, Bifidobacteria, Streptococcus Thermophilus. Jsou vhodná pro všechny věkové kategorie. Kefírové mléko nízkotučné se dobře hodí po celý rok nejen k osvěžení, ale také do studené kuchyně. Řadí se k nízkotučným produktům, tudíž jsou vhodné pro udržení zdravého životního stylu a štíhlé linie. Velkou výhodou je praktický uzavíratelný uzávěr, který umožňuje kefír zabalit i na cesty a lze jej tak konzumovat během celého dne. Vyrábí se v příchutích jahodové, meruňkové, višňové a přírodní.

Více informací naleznete zde.
5b7537e78459cobrazek.jpg