Zdroj: Shutterstock

Centrum Černý Most v Praze si pro děti připravilo rovnou čtyři zábavná odpoledne

Od 31. srpna 2019 zpříjemní dětem nástup do školy pestrý program, ve kterém si zákazníci všech věkových kategorií najdou svého favorita. O velkolepý začátek pásma zábavy Back to School se v sobotu 31. srpna postarají oblíbení youtubeři LEA a Fayne. Pro mladší děti je připraveno vystoupení Michala z Kouzelné školky. Jeho interaktivní a zábavný program startuje v pondělí 2. září v 16 hodin na Central Plaze Centra Černý Most. Od 15.00 a pak od 17 hodin můžete v rámci akce vyzkoušet kroužek Angličtina pro děti s rodilým mluvčím a kroužek Jóga pro děti pod vedením herečky Petry Špindlerové z nadace Yoga Help. Po prázdninách se do Centra Černý Most vrací i pravidelné dětské středy s Maxíkem a oblíbení Čiperkové. První poprázdninové vystoupení pro všechny malé objevitele proběhne 4. září od 16.00 hodin. Ve stejném čase pak bude v dětské zóně Maxíkov probíhat zábavný i naučný program pravidelně každý týden.

V sobotu 7. září od 15.00 pak v Centru Černý most proběhne křest knihy Sladký roky Diany Kutilové. Odpoledne bude pokračovat uvedením naučené výstavy fotografií o diabetu prvního typu. Posledním bodem poutavého sobotního programu pak bude hudební vystoupení Bohuše Matuše a Petra Kutheila a módní přehlídka dětí, které trpí právě tímto onemocněním. Podrobný program naleznete na centrumcernymost.cz.

V kladenském Centralu dětem zpříjemní první školní den youtuber Tary

Kladenské děti si užijí den plný zábavy hned první školní den 2. září. Od 10 do 12 hodin je pro ně připraven zábavný program, aby je návrat do školních lavic příliš nebolel. Těšit se mohou především na vystoupení známého youtubera Taryho, volejbalové a florbalové hry či soutěže. Chybět nebude ani oblíbené malování na obličej, které se protáhne až do 13. hodiny.

Ani v odpoledních hodinách ale zábava nekončí. Po hlavním programu děti čeká například výroba oblíbeného slizu v místním hračkářství nebo fotostánek, odkud si na památku budou moci odnést snímky. Na závěr čeká malé i velké návštěvníky vystoupení taneční skupiny Moon Kladno. Více informací na centralkladno.cz.

Futurum Kolín udělá prvňáčkům vzpomínkové foto na první školní den

Vedete do školy prvňáčka a chtěli byste krásnou fotografii jako vzpomínku na první školní den? V pondělí 2. září si pro své návštěvníky obchodní centrum Futurum Kolín připravilo fotoateliér, kde se budete moci se svou ratolestí nechat zvěčnit. Od 9 do 14 hodin bude návštěvníkům k dispozici profesionální fotograf. Všichni prvňáčci mají focení zcela zdarma. Takže nezapomeňte novou aktovku! Na každého bude čekat také překvapení, které osladí vstup do nového školního roku. Další info najdete zde.


Virtuální svět čeká na návštěvníky Centralu Most

V sobotu 31. srpna od 14 do 17 hodin čeká na návštěvníky obchodního centra Central v Mostě zábavný virtuální svět. Virtuální realita, závodní a taneční simulátory a planetárium - to vše zpříjemní konec školního roku dětem v severočeském městě Most. Organizátoři slibují pořádnou dávku adrenalinu na konci prázdnin dětem i jejich dospělému doprovodu. Akci můžete sledovat na facebookové události.

Reklama