Léto uběhlo jako voda a opět je tu nový školní rok. Dopřejte svým školákům ideální pracovní prostředí, ve kterém se budou moci lépe soustředit na práci, a které celkově zlepší jejich efektivitu. Stolní lampičky z řady Philips Eyecare jsou nejen nadčasově designovým kouskem, ale zároveň využívají poznatků nejnovějšího vývoje v oblasti osvětlení, a pomáhají tak ke snížení námahy očí při dlouhodobé práci a ke zlepšení efektivity práce.

Pro menší děti, kterých se psaní domácích úkolů ještě netýká, přináší Philips hravé stolní lampičky s motivy oblíbených Disney hrdinů, které si Vaše děti zamilují i díky bezpečnému hladkému povrchu bez ostrých hran.

 Stolní lampy Philips Eyecare poskytují ideální podmínky pro očilampička bila philips

 Jedinečné vlastnosti Philips Eyecare lampiček ocení nejen školáci, ale všichni, kteří chtějí během dlouhé práce poskytnout svým očím komfortní prostředí a zlepšit efektivitu své práce. Lampy využívají poznatků nejnovějšího vývoje v oblasti osvětlení a poskytují pohodlí pro oči s ideální úrovní zřetelnosti. Rovnoměrně osvětlí studijní či pracovní plochu tak, aby se světlo od hladkého povrchu neodráželo v jednom bodě, a díky simulaci denního světla (5500K) napomáhají lepšímu soustředění a podporují delší aktivitu. Váš student se tak může učit dlouho do noci, aniž by tím trpěly jeho oči. Pro různé aktivity vyžadující rozdílné světelné podmínky pak lampy nabízí také možnost stmívatelnosti. Svým nadčasovým designem se hodí do pokoje každého studenta a díky ergonomickému tvaru se dá snadno nastavit směr a výška svícení přesně tam, kam je potřeba.

 Stolní lampy Philips EyeCare jsou k dispozici v pěti variantách – Mallet, Pivot, Spoon, Blade a Lamina.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena stolní lampy Philips EyeCare je dle typu od 2790 Kč do 3990 Kč.

 Stolní lampičky Philips Disney oživí pokoj každého předškolákadetska lampicka philips

I ti nejmenší, kteří ještě nemusí psát domácí úkoly, si zaslouží kvalitní a krásné osvětlení. Pro ně Philips přináší řadu stolních lampiček Philips Disney, které díky speciálnímu zpracování perfektně „sedí“ na stole a minimalizují tak nebezpečí pádu. Lampičky nemají žádné ostré hrany a díky LED technologii se na rozdíl od halogenových nebo úsporných žárovek nepřehřívají. Studené denní bílé světlo (6500K) vykouzlí ideální atmosféru pro hry vašich malých neposedů. Vybrat si mohou z několika designů podle svých oblíbených hrdinů, ať už se jedná o Spidermana, Avengers, Star Wars, Frozen nebo Disneyho princezny.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena stolní lampy Philips Disney je 890 Kč.

www.philips.cz

Reklama