Nadechněte se po dlouhé zimě a dopřejte si Nestlé Caro Vitality - nápoj, který příjemně pohladí vaše chuťové buňky i zažívání. Cereální nápoj Caro Vitality vás naladí na jaro a zpestří váš pitný režim. Obsahuje výhradně přírodní ingredience a navíc je obohacen o zdraví prospěšnou vlákninu.

Caro Vitality Překonejte jarní únavu a dostaňte se zpátky do formy. Pomůže vám k tomu pohyb, správná životospráva a pravidelný pitný režim. S Caro Vitality vyzrajete nejen na doplňování tekutin, ale také na nedostatek vlákniny, který v dnešní době trápí skoro všechny. Kromě praženého ječmene, žita a čekanky Caro Vitality totiž obsahuje i inulin - cenný zdroj rozpustné vlákniny.

Lahodný cereální nápoj se tak může stát prvním krůčkem na cestě k zdravému životnímu stylu, protože dva šálky Caro Vitality dodají vašemu tělu až 10 % doporučené denní dávky vlákniny. Ta podporuje trávení a přirozenou cestou čistí organismus.

Oblíbeného bezkofeinového nápoje bez přidaného cukru se nemusíte vzdát, ani pokud si hlídáte štíhlou linii. Caro Vitality patří k nízkoenergetickým nápojům, které můžete bez obav zařadit i do dietního jídelníčku. Navíc si ho můžete dopřát kdykoli během dne, ať již v teplé nebo studené variantě.

Cereální nápoj Nestlé Caro Vitality je k dostání v běžné maloobchodní síti za doporučenou cenu 91,90 Kč (180 g). Více informací o Nestlé Caro Vitality a pravidelné soutěže naleznete na www.caro.cz.

 

Reklama