Poslední příspěvek je dnes od čtenářky Bondy. Chudák kohout si špatně vyložil neštěstí svých souložnic...

Téma dne se pomalu nachyluje ke konci. Poslední čtenářský příspěvek je od Bondy. Chvilku po čtvrté se dozvíte, kterou čtenářku jsem dnes vylosoval jako výherkyni dárku...


Miá rdakce!

Směji se hodně ráda a nahlas, ráda taky čtu nebo vyprávím vtipy. Nedávno mě rozesmál jeden kreslený vtip, který už nemohu najít, tak jsem se ho snažila nakreslit sama. Nejvíc mě ale rozesmálo, když jsem ten vtip vylíčila mému příteli. Dostal tak nekontrolovaný záchvat smíchu, že spadl na zem a držel se za břicho hodně dlouho. Já jsem se zasmála při pohledu na něj mnohem víc, než samotnému vtípku. Je skvělé mít tak uchechtaného přítele. Směji se s ním tak často, že mi to určitě prodlouží život o pár let.

kohout

Bonda

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20.5.2013: Den plný smíchu

Tentokrát se vás neptám na konkrétní problém, který řešíte, milé čtenářky. Dokonce vám ani neudává přesnou formu, jak má váš příspěvek vypadat. Vymezme si akorát čas. Když se kouknete třeba na posledních sedm dní, co vás v něm nejvíc rozesmálo?

Posílejte mi...

  • … popisy komických situací, které jste prožily,
  • … vtipy,
  • … vlastnoručně vyfocené humorné snímky,
  • … odkazy na zábavná videa...

… prostě cokoli, co vám přišlo v minulém týdnu směšné. Doufám, že tato editace bude plná zábavy! Jednu z přispěvatelek odměním za příspěvek hrou Slovní labyrint od firmy Epline (více o hře zde: WORD, slovní labyrint je nová společenská hra pro celou rodinu). Příspěvky posílejte nejpozději 20.5.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu:

word

Reklama