Na premiéru snímku The Old Oak, která se uskutečnila v rámci letošního filmového festivalu v Cannes, oblékla herečka poloprůsvitné šaty se stříbrným lemováním a vlečkou. Šlo o róbu Elie Saab Couture a Eva Longoria patřila k nejlépe oblečením ženám této události. Vypadala žensky, sexy, ale ne přehnaně vyzývavě.

647dc9da61461obrazek.png
Foto: Profimedia

Do Cannes herečka letos vyvezla, co se oblečení týče, silné zbraně. Na večírek, který se konal v hotelu Carlton, dorazila opět ve stříbrné a třpytila se na dálku. Šaty značky Tony Ward měly překřížení kolem krku a důmyslné průstřihy na bocích, velmi krásným prvkem byly třásně, které se při pohybu vlnily kolem Eviny dokonalé siluety.

647dca0701f4fobrazek.png
Foto: Profimedia

A Cannes do třetice všeho stylového. Na rozhovor o svém režijním debutu – o snímku Flamin' Hot vyrazila oděná do bílého kompletu a vypadala v něm naprosto fantasticky. Sestával z bílé blůzky s límečkem a dvouvrstvé sukně s rozparkem a šlo o kousek z jarní kolekce Elie Saab. Oba kusy oblečení byly pokryté zlatými detaily kytiček, kroužků apod. Dlouhé zlaté náušnice a vysoko vyčesaný drdol se k oblečení skvěle hodily. Velmi ženské a velmi elegantní.

647dca3747aa3obrazek.png
Foto: Profimedia

Když byla herečka loni ve slunné španělské Marbelle, navštívila mimo jiné tamní dětský domov. Oblékla si dlouhé neonově žluté šaty s holými zády ve stylu negližé s krajkovými detaily v oblasti výstřihu. Šlo o model, který navrhla její kamarádka Victoria Beckham.

647dca604e250blobid0.png
Foto: Profimedia

Kalhotové kostýmky umí Eva Longoria nosit tak, aby nevypadaly moc nudně ani formálně. To dokázala při uvádění svého filmu Flamin Hot v Texasu. U této příležitosti sáhla po ležerním bílém kostýmku s vestičkou a všichni na ní mohli oči nechat. Šlo o britskou značku Boden.

647dca869a9b2obrazek.png
Foto: Profimedia

Vrátíme-li se k velké večerní, potom by tu rozhodně neměla chybět róba z letošního slavnostního udílení Oscarů. V rámci přípravy si herečka vyzkoušela stovky rób a nakonec její volba padla na bílé šaty s výstřihem až k pupíku, které byly poseté stovkami flitrů a korálků a vytvořily art deco efekt. Pocházely z dílny Zuhaira Murada.

647dcb22118fcobrazek.png
Foto: Profimedia

Zdroje: InStyle, UsMagazine, The Nine Fashion, Instagram Evy Longorie, Daily Mail, Vanity Fair

Čtěte také:

Reklama