Zoufalé manželky, Ztraceni a spousta zábavy do vašeho mobilu

 

V dnešní moderní době už si asi málokdo dokáže představit svůj život bez mobilního telefonu. Je však škoda, že řada z nás využívá pouze jeho základní funkce. Většinou pouze voláme a píšeme SMS, a přitom nám tato malá krabička nabízí daleko víc. Mobilní telefon může sloužit jako plnohodnotný rádce a pomocník v každé situaci. Najdete v něm jízdní řády, mapy, program a kulturní přehled, tisíce nejnovějších pracovních nabídek a několik cizojazyčných slovníků. To vše a mnohem víc získáte prostřednictvím portálu O2 Active. Ve svém mobilu si můžete přečíst nejnovější zprávy z domova i ze světa, drby o oblíbených celebritách či zjistit aktuální předpověď počasí. S O2 Active se nikdy nebudete nudit. Díky svému mobilu máte přístup na oblíbené internetové seznamky a chaty. Kdykoliv budete mít po ruce aktuální horoskop i různé recepty. Jste-li na cestách a v televizi vám utíká váš oblíbený pořad, nalaďte si prostřednictvím mobilní televize živé vysílání. V nabídce najdete i živé přenosy hokejových zápasů, aktuální záběry dopravních kamer v Praze i zábavná videa a záběry z akčních sportů. Kompletní nabídku naleznete přímo v mobilu na wap.o2active.cz anebo na internetové adrese www.o2active.cz. Oblíbili jste si seriál Zoufalé manželky či Ztraceni? I vám má O2 Active co nabídnout.

 

Staňte se „Zoufalou manželkou“

Susan, Bree, Lynnette, Gabrielle a Edie – kdo by neznal sousedky z kultovního amerického seriálu Zoufalé manželky, který si i u nás rychle získal obrovskou diváckou podporu. Na první pohled se zdá, že mají všechno. Krásu, bohatství i spokojený rodinný život. Druhý pohled do americké předměstské čtvrti ale přináší svět plný záhad, intrik, lží a pomluv. Sníte někdy o tom, že se stanete součástí „praní špinavého prádla“ na Wisteria Lane? Máme pro vás dobrou zprávu. Díky portálu O2 Active je to možné! I vy můžete nyní se známou pětkou představitelek ochutnat zakázané ovoce a stát se jejich novou sousedkou. Stačí se připojit na portál O2 Active, kde najdete zbrusu novou sérii 24 epizod, které v televizi neuvidíte. Přímo ve vašem mobilu můžete prožívat výhry i prohry všech hlavních představitelek. A co víc, jako nová obyvatelka čtvrti, která si s sebou přináší vlastní tajemství, přímo ovlivníte dění na Wisteria Lane. Hru i obrázky ze seriálu si lze objednat přímo na mobilním portálu. Stačí zaslat SMS ve tvaru MANZELKY na telefonní číslo 999888 a dostanete přímý link, na kterém si můžete celou nabídku zdarma prohlédnout a objednat, co se vám líbí. Stejně tak si můžete vše objednat i přes internet na manzelky.o2active.cz, kde máte navíc možnost si zdarma vyzkoušet i ukázku ze hry.

 

Buďte „Ztraceni“

Představili jste si někdy, jaké by to asi bylo ocitnout se na pustém ostrově? Přežít spolu s dalšími čtyřiceti osmi cestujícími havárii dopravního letadla a bojovat s přízraky o holý život? Ocitnout se vlastně přímo uprostřed dění v kultovním americkém seriálu Ztraceni? Nyní máte jedinečnou možnost. Na portálu O2 Active je pro všechny jeho milovníky k dispozici exkluzivní hra Ztraceni, ve které můžete v kůži doktora Jacka pronikat společně s Kate, Lockem, Sayidem a dalšími hrdiny do nejrůznějších záhad ostrova. Stačí se připojit na ztraceni.o2active.cz, kde je pro vás kromě hry připravena pestrá nabídka pozadí a obrázků nebo zaslat SMS ve tvaru ZTRACENI na číslo 999888 a na linku, který dostanete si zdarma prohlédnout celou nabídku na displeji vašeho telefonu. Nemusíte se bát, při prohlížení těchto stránek si operátor za stažená data nic neúčtuje.

 

 Vyhrajte O2 deštník v hodnotě 1000 Kč!