Pokud Vás závěr poslední řady Zoufalých manželek ponechal v nejistotě, co se týče toho, zda Susan a Mike budou spolu nebo ne, James Denton pro Vás má dobrou i špatnou zprávu.

„Mike a Susan se nadobro rozešli,“  říká Denton časopisu People. Ale nebojte se, Mike stále zůstává na scéně. „Nejsem si jist, v jaké to bude pozici,“  říká, „protože tvůrce seriálu Marc Cherry je dost tajnůstkářský. Ale bude to zajímavé sledovat, co se bude dál dít. Každopádně já budu v téhle show dál. Je to pro mě úleva, věřte mi.“ 

Během letní přestávky v natáčení si Denton užívá svůj oblíbený baseball a 13. července se zúčastní spolu s dalšími hvězdami showbyznysu zápasu proti Taco Bell All-Star Legends.

Jako veterána, který se účastní každoročně, ho mohou jeho fanoušci vidět na stadiónu Yankees. A nebude překvapením, pokud si bude v šatnách povídat s profesionálními hráči baseballu právě o Zoufalých manželkách.

„Je neuvěřitelné, kolik hráčů sleduje ten seriál,“  říká Denton. „Třeba Jeff Kent z týmu Dodgers v Los Angeles ke mně přišel a kasal se, že nikdy nevynechá jediný díl!“ 

Reklama