Zajímáte se o módu, design a umíte ocenit kvalitní věci za super ceny? Právě pro vás je tu jedinečný e-shop www.ZOOT.cz, který vám každý den přináší nové kolekce světových značek.

Sledujeme nejžhavější módní trendy a přinášíme je přímo k vám. Individuální přístup, radost z módy a nadšení pro věc – to je ZOOT!

Díky týmu skvělých nákupčích, kteří hledají inspiraci po celém světě, máte i vy přístup k zajímavým a neotřelým značkám, které jsou v zahraničí běžně dostupné. Vždyť styl není o předražených luxusních věcech, ale o umění kombinovat, módním rozhledu a zájmu o styl. A o tom, kam na tyto módní vychytávky chodit. Už nehledejte, je tu ZOOT.

Jako jediní jsme vyvinuli speciální platformu, která si zapamatuje vaše míry a podle toho vám umí předvybrat vhodné kousky oblečení, doporučit jejich kombinace i značky, které by mohly odpovídat vašemu vkusu. Poradíme vám, co si vzít na rande či pomůžeme s převodem velikostí u nových značek. Dáváme šanci i neznámým brandům či návrhářům, v jejichž potenciál věříme.

b

dva

hodinky

 

kabelka

kabelkadva

zoot

Více na www.zoot.cz

Reklama